Uložiť

Nahlásiť túto virtuálnu asistentku

Janka Škodová

⭐️⭐️Správa sociálnych sietí,⭐️Grafika & Desing ⭐️Webstránky
 • Úspešnosť Projektu
  0
 • Celkom Služieb
  5
 • Ukončené Služby
  0
 • Aktívne služby
  0

O virtuálnej asistentke

Volám sa  Janka a som vaša  kreatívna virtuálna  asistentka s  viac ako dvoma rokmi skúseností v oblasti sociálnych sietí. Ak hľadáte niekoho, kto vám pomôže efektívne spravovať a rozvíjať vašu online prítomnosť, ste na správnom mieste.

Okrem toho mám aj odbornosť v oblasti hotelierstva, reštaurácii,  kaviarní a organizácii rôznych osláv a teambuildingových aktivít.

Prečo si ma vybrať?

Kreativita:  Moja vášeň je kreatívna tvorba. S očami pre detail a inovácie vám pomôžem vytvárať obsah, ktorý zaujme vašu cieľovú skupinu a zapadne do vášho brandu. Som kreatívna duša, ktorá nikdy nesedí na mieste, a vždy hľadám nové a originálne spôsoby, ako sa predstaviť na sociálnych sieťach.

Grafický Dizajn: S ovládaním nástrojov ako Canva a Figma som odborníčkou na tvorbu vizuálne atraktívneho obsahu. Pomôžem vám vytvárať štýlové a jedinečné grafiky, obrázky a infografiky, ktoré vás odlíšia od konkurencie a prilákajú pozornosť.

Správa sociálnych sieti:  Každý klient je jedinečný. Rozumiem  Vašim potrebám a cieľom a vytvorím  stratégiu, ktorá vám bude vyhovovať. Transparentnosť, dôslednosť, kreativita – to sú moje hodnoty. Budem pracovať tvrdo, aby som dosiahla Vaše ciele.

Čo ešte vám môžem ponúknuť:

Konkrétne stratégie pre rast vášho online brandu
Obsahové plány, ktoré oslovia vašu cieľovú skupinu
Aktívnu správu a monitorovanie sociálnych sietí
Merateľné výsledky a pravidelnú spätnú väzbu

Hotelierstvo a Kaviarne: S mojou odbornosťou ktorú som vyštudovala a dlhoročnou praxou mám vynikajúce skúsenosti  v hotelierstve, reštaurácii a kaviarní. Viem, ako poskytnúť nezabudnuteľné zážitky z pobytu v hoteli alebo návštevy kaviarne. Môžem vám pomôcť pri tvorbe cenníkov, zlepšovaní služieb a zvýšení spokojnosti zákazníkov.

Organizácia osláv a Teambuildingov.  Som špecialistka v organizácii osláv, svadieb a teambuildingových aktivít. Pomôžem vám vytvoriť nezabudnuteľné podujatia, ktoré budú spĺňať vaše požiadavky a prilákať zákazníkov.

Moje hoby:  Vo voľnom čase sa venujem Joge, masážnym technikám a zdravému životnému štýlu. pomohla som už viacerým firmám napr. Tulikivi mastencové pece, masérsky salón liečivé ruky, Slos služby a osvetlenie, maľovanie na tvár.  Ak hľadáte skúsenú virtuálnu asistentku, ktorá vie, ako zlepšiť vašu online prítomnosť a pomôcť v oblasti sociálnych sieti neváhajte ma kontaktovať. Spolu môžeme dosiahnuť vaše ciele a budovať silný online brand a firemný úspech.

Váš úspech je aj mojím úspechom, a som pripravená pracovať s vami na ceste k úspechu. Nech nám to spolu hrá!

Kontaktujte ma:  Tel: 0904 353 546    e-mail: skodovajanka70@gmail.com

Vzdelanie

S
1984-1988 Stredná hotelová škola
prevádzka hotelov a spoloč. stravovania

Prevádzka hotelov a spoločného stravovania. Ekonomická príprava, marketing. Jednoduché účtovníctvo, fakturácia. objednávkový systém pre wellness. Príprava pokrmov podľa stanovených noriem. Normovanie pokrmov, fakturácia, vedenie a prevádzka kuchyne. Čašnícke skúsenosti obsluha hostí, etiketa stolovania, príprava a zdobenie stolov na rôzne oslavy a podujatia. Recepcia, ubytovanie hosti predaj doplnkových služieb.

V
2022-2023 Virtuálna asistentka
Pinkasistent
S
2023-2023 Social media manager
Social media academy
W
2023-2023 Webprofesionál
MK Academy s.r.o.

Práca A Skúsenosti

O
2018 - 2020 Obchodný zástupca, AB BANY s.r.o.
AB BANY s.r.o.

Oslovovanie nových zákazníkov, telefonická komunikácia, vypracovanie cenových ponúk, predaj na kamennej predajni, práca na pokladni, práca s hotovosťou, prijímanie a vystavovanie tovaru . Vystavovanie dodacích listov a faktúr, poradenstvo. Komunikácia so zákazníkom, práca so systémom POHODA. E-mailová komunikácia, objednávanie prepravných spoločností. Pravidelné inventúry.

P
2016 - 2018 Prevádzkar, Tatry resort s.r.o Bratislava, penzión Bystrinka
Tatry resort s.r.o Bratislava,

Vedenie ľudí na prevádzkach- kuchyňa, bar, wellness, chyžné. Vybavovanie objednávok, preberanie tovaru -organizácia spoločenských akcií, normovanie jedál, príprava jedálneho lístka, tvorba cenníkov. fyzická kontrola skladových zásob -práca na pokladni -obsluha zákazníkov -prevádzkovanie Wellness -účasť na inventúre -ubytovanie hostí riešenie neštandardných prípadov na prevádzke, riešenie sťažností a reklamácií zákazníkov -ovládam systém Oberon.

S
2002 - 2015 SZČO Majiteľka a vedúca prevádzky Vinotéka a rozličný tovar.