Uložiť

Nahlásiť službu

Tvorba Webstránky

0.0 (0 Hodnotení)
98 Zobrazení
  • Čas dodania
    15 dní

Popis Služby

Vytvorím pre Vás webstránku šitú na mieru.

🌐 Webové Stránky vo WordPresse – Vaša Cesta k Online Prítomnosti.

Mám pre vás jednoduchý plán: pomôžem vám vytvoriť fantastickú webovú stránku, ktorá vás predstaví online a priláka nových ľudí.

💻 Jednoduchý a prispôsobiteľný WordPress: S WordPressom nebudem komplikovať veci. Tento nástroj je jednoduchý na použitie a umožňuje mi vytvárať stránky presne tak, ako si predstavujete. Môžeme meniť farby, texty a obrázky, aby sa stránka stala Vašou identitou.

📱 Mobilný a počítačový dizajn: Vaša stránka bude vyzerať dobre na všetkých zariadeniach – od počítačov po telefóny. Takže nikoho neodradíme svojím vzhľadom.

🔍 Vyhľadávačom prijateľný:  Aby  ľudia našli Vašu stránku,  postaráme sa aj o to. Vaša stránka bude pripravená pre Google vyhľadávač.

📊 Štatistiky a analýzy:  Sledovať návštevnosť a zaujímať sa o to, čo sa na stránke deje, je dôležité. Budem mať nástroje na analýzy a zistíme, čo zaujíma vašich návštevníkov.

💌 Kontaktujte ma a spoločne začneme. Nebojte sa, som tu, aby som vám pomohla. Stačí mi napísať email na [info @socialjasksmm.sk] a začneme tvoriť stránku, ktorá vás predstaví svetu.

0 Recenzií

0.0
0 hodnotení
5 *
0%
4 *
0%
3 *
0%
2 *
0%
1 *
0%

Napíšte prvé hodnotenie pre "Tvorba Webstránky"