Uložiť

Nahlásiť túto virtuálnu asistentku

Katarína Vašíčková

Grafický dizajnér
 • Úspešnosť Projektu
  0
 • Celkom Služieb
  9
 • Ukončené Služby
  0
 • Aktívne služby
  0

O virtuálnej asistentke

Vitajte na mojom profile!
Som Katarína, vaša spoľahlivá virtuálna asistentka so špecializáciou na grafický dizajn a správu sociálnych sietí. Moje kreatívne schopnosti a skúsenosti sú tu pre vás, aby vám pomohli zvýšiť vašu online prítomnosť a zvýrazniť vašu značku. Vystupujem tiež pod menom Kacha Assistant.

 

S čím všetkým vám dokážem pomôcť?

 • 💻 Webstránky WordPress

Ak hľadáte modernú a funkčnú webovú stránku, neváhajte ma kontaktovať. S mojimi schopnosťami vám vytvorím webstránku na mieru, ktorá vás reprezentuje a zaujme vašich návštevníkov. Webstránky tvorím výhrade cez WordPress.

Vytváram single-page, ale tiež multi-page stránky. Na počet podstránok som si vytvorila balíčky, aby ste mali jasnejšiu predstavu o predbežnej cene. Samozrejme, viem vám vytvoriť aj ponuku na mieru.

Wesbtránky, ktoré som dizajnovala:

*E-shopy zatiaľ nevytváram!

 

 • 🎨 Brand Identity

Vaša značka je dôležitá a ja vám ju pomôžem vytvoriť alebo posilniť. Navrhnem pre vás jedinečnú identitu, ktorá bude výrazná a ľahko zapamätateľná.

Sústredím sa hlavne na konzistentný vizuálny štýl a logo, ktoré neskôr pridám na veľa rôznych reklamných predmetov podľa zadania, ako aj na vizitky či digitálne návrhy. Pri Brand identity ponúkam aj jedinečný náhľad landing page, ktorý vám dá predstavu o tom, ako by vaša budúca stránka mohla vyzerať.

 

 • 📱 Sociálne siete

Ponúkam osobný prístup k tvorbe príspevkov na Instagram a Facebook, ako aj ich plánovanie a správu vášho účtu. Vytváram špeciálne grafiky prispôsobené pre vašu značku, ktoré zaujmú vašich followerov a zvýšia vám dosah.

Tiež pre vás vytvorím analýzu followerov a jedinečný plán obsahu na mesiac dopredu, vďaka ktorému si môžete pozrieť, prípade upraviť príspevky ešte pred publikovaním.

Moje profily: https://kachaassistant.carrd.co/

 

 • 🎨 Grafický dizajn

Vytvorím pre vás logá, vizitky, plagáty, obaly na produkty a mnohé iné, ktoré budú atraktívne.

 

🤝 Som tu, aby som vám pomohla zlepšiť vašu online vizuálnu identitu a vyhnúť sa stresu z riadenia toho všetkého sami.
Kontaktujte ma ešte dnes a spoločne môžeme dosiahnuť vaše ciele!

Vzdelanie

V
2019-2022 Vysoká škola
Trnavská univerzita v Trnave

Odbor: učiteľstvo anglického jazyka a literatúry a výtvarného umenia Štátna skúška 2022 (z anglického jazyka, dejín umenia a pedagogiky) Bakalárska práca "Digitálna krajina" Anglický jazyk: dosiahnutá úroveň C1

S
2015-2019 Stredná škola
Stredná odborná škola Hlohovec

Odbor: Grafický dizajn Vzdelanie v oblasti grafiky, digitálneho dizajnu, tlač z výšky/hĺbky, dizajn obalov, Photoshop, CorelDRAW vzdelanie a ďalšie.

Práca A Skúsenosti

Š
17.4.2023 - 31.10.2023 Špecialista pre content a grafiku
Regionpress

Mojou náplňou práce bolo vytváranie grafík, inzerátov, vizitiek, príspevkov na sociálne siete a mnoho ďalších cez Adobe Illustrator a online nástroj Canva. Tiež som vytvárala krátke reklamné videá a podklady pre reklamné kampane na Facebook. Ďalej som skladala inzertné noviny Nitriansko (a ďalšie tituly) cez InDesign a pripravovala ich na tlač.

V
Sep. 2022 Virtuálna asistentka
Freelance

Ako virtuálna asistentka zameraná na grafiku a dizajn pomáham klientom s dizajnmi, na ktoré sami nemajú čas. Vytváram identitu značky (Brand Identity), webstránky cez Wordpress, dizajn obalov, letáky, plagáty a mnoho iných dizajnov. Tiež spravujem sociálne siete (fb + insta) a vytváram pútavé príspevky a popisy k nim; plánujem ich na mesiac dopredu a pomáham udržať klientom ich profily firmy aktívne.