Uložiť

Nahlásiť službu

Mesačná správa sociálnych sietí (FB+IG)

 • Čas dodania
  30 dní

Popis Služby

Rast a úspech na sociálnych sieťach s mojou službou Mesačná správa sociálnych sietí (FB+IG)!

Nemáte čas a potrebovali by ste spravovať svoj Facebookový alebo Instagramový účet? Alebo rovno oba? Viem vám prepojiť vaše účty a na oboch publikovať obsah za rovnakú cenu.

 

Čo ponúkam:

 • 🔹 Mini Balík:

Pre začiatočníkov, ktorí chcú udržiavať svoje sociálne siete aktuálne. Obsahuje pravidelné príspevky, stories a základnú analýzu followerov. Pri každom balíčku ponúkam tiež plán obsahu na 30 dní dopredu vo formáte Word alebo PDF.
8 príspevkov
4 stories

 

 • 🔹 Middle Balík:

Ideálny pre tých, ktorí chcú aktívne angažovať svoju cieľovú skupinu. Obsahuje všetko, čo Mini balíček + mesačný report o výkone obsahu. Dá sa doobjednať ako doplnková služba.
– 12 príspevkov
– 8 stories

 

 • 🔹 Maxi Balík:

Pre tých, ktorí chcú vyniknúť a posunúť svoje sociálne siete na novú úroveň. Obsahuje všetko, čo Middle balíček + pridávajú sa aj reels a správa komentárov. Dá sa doobjednať ako doplnková služba.
– 16 príspevkov
– 12 stories
2 reels

 

Moje výhody:

 • Kvalitný obsah: Dôležitý obsah, ktorý zaujme a zapôsobí na vašich followerov.
 • Mesačný plán: Pred plánovaním príspevkov na sociálnych sieťach sa klientovi pošle mesačný plán, ktorý schvaľuje. Klient má teda kontrolu nad tým, čo bude zverejnené, prípade požiada o úpravy.
 • Analytika: V reálnom čase sledujem výkonnosť vašich sociálnych sietí a poskytujem mesačný report pre lepšie rozhodovanie (pri Middle a Maxi balíku).
 • Reels a správa komentárov: Rozšírme vašu prítomnosť na sociálnych sieťach a budujme silný vzťah s vašimi fanúšikmi (len pri Maxi balíku).
 • 🎨 Grafika a popis: Dám si záležať na grafike a popise, aby vaša značka vynikla.

 

*Ak by ste potrebovali iné počty príspevkov/stories/reels, viem vám prerátať svoje ceny a vytvoriť vám ponuku na mieru.

 

S mojou mesačnou správou sociálnych sietí máte možnosť efektívne budovať svoju online prítomnosť a dosahovať svoje ciele na sociálnych sieťach. Nechajte ma pracovať za vás, aby ste sa mohli venovať tomu, čo robíte najlepšie.

Kontaktujte ma ešte dnes a začnite rásť na sociálnych sieťach s mojou odbornou pomocou! 📱📊📈