Uložiť

Nahlásiť službu

Výnimočné logo pre Vašu značku

0.0 (0 Hodnotení)
60 Zobrazení
  • Čas dodania
    3 dni

Popis Služby

Potrebujete výstižné logo pre Vašu firmu? Zdôraznite jedinečnosť svojej značky s exkluzívnym logom, ktoré osloví vašich klientov už na prvý pohľad!

Ponúkam vám tvorbu moderného loga podľa Vašich predstáv za spravodlivú cenu. Ak predstavu nemáte, vôbec nevadí, nechajte kreativitu na mňa. Vyrobím logo pre akúkoľvek firmu, či vlastníte kaviareň, stavebníctvo, neziskovku alebo e-shop.

Služba zahŕňa:

● 2 rôzne návrhy loga
● dodanie do 3 dní
● zakomponovanie Vašich požiadaviek

Prečo si vybrať mňa?

  • Vyrobené na mieru pre vás: Každá firma je jedinečná, a podľa toho pristupujem individuálne ku každej tvorbe. Navrhnem dizajn, ktorý presne odráža štýl a hodnoty Vášho podniku.
  • Kreativita, spoľahlivosť, odbornosť: Mám bohaté skúsenosti s návrhmi rôznych logotypov. Som kreatívna a zodpovedná, takže sa na mňa môžete bezpochybne spoľahnúť.
  • Rýchle dodanie: Viem, že čas je dôležitý. Svoje nové logo dostanete včas, aby ste ho mohli okamžite integrovať do svojho vizuálu a marketingu.

Cena 10€ je za 2 návrhy. K základnej službe si viete doobjednať aj doplnkové odporúčané služby (napr. viac návrhov, expresné dodanie).

0 Recenzií

0.0
0 hodnotení
5 *
0%
4 *
0%
3 *
0%
2 *
0%
1 *
0%

Napíšte prvé hodnotenie pre "Výnimočné logo pre Vašu značku"