Uložiť

Nahlásiť túto virtuálnu asistentku

Klaudia Kosová

Virtuálna asistentka, Social media manažér
 • Úspešnosť Projektu
  0
 • Celkom Služieb
  18
 • Ukončené Služby
  0
 • Aktívne služby
  0

O virtuálnej asistentke

Vitajte na mojom profile!

Moje meno je Klaudia a spolu s mojím priateľom pôsobím pod osobnou značkou KJM, pričom sa venujeme službám virtuálnej asistencie a správe sociálnych sietí (FB a IG). Obaja sme predovšetkým zodpovední, pracovití a kreatívni. Vzájomne sa dopĺňame, ako v osobnom živote, tak aj v pracovnom.

Našou prácou je pomôcť Vám s tým, na čo Vám už nezostáva energia, nemáte na to čas, alebo Vás to nebaví.  A Vy ten čas strávený týmito činnosťami môžete využiť na rozvoj Vášho podnikania, pre seba, rodinu či svojich blízkych.

Niečo, čo život ponúkol nám

Počas pandémie covid-19 sme v roku 2020 začali podnikať v gastronómii. Vo svojich 24 rokoch sme vlastnili a prevádzkovali reštauráciu s pohostinstvom, pričom sme mali pod sebou 12 zamestnancov a na starosti všetko, čo sa prevádzkovania týkalo. Na vlastnej koži sme zistili, že nie je v našich silách starať sa o bezproblémový chod prevádzky, myslieť pri tom na všetko a ešte aj zvládať súkromný život. Neuvedomovali sme si, aké nevyhnutné je pri podnikaní delegovať prácu aj na iných ľudí a všetko sme si naložili na vlastné plecia. Zistili sme, aké náročné je podnikanie, aké je to, byť doslova pripútaný k jednému zamestnaniu či k jednému miestu. Po troch rokoch sme sa to rozhodli zmeniť, zanechali sme náročný biznis a zvolili sme iný smer. Začali sme cestovať po svete, užívať si jeden druhého a svoju rodinu a pri tom sa venujeme online podnikaniu. Naším hlavným zameraním je podpora podnikateľov, ktorým, tak ako nám pred tým, prerastá podnikanie cez hlavu a nemajú čas na “TO VŠETKO”, seba a svoj vlastný život.

Niečo, čo my ponúkame Vám – riešenie na “TO VŠETKO”

Ak aj  Vám prerastá Vaše podnikanie cez hlavu, máte toľko povinností, že neviete čo skôr, od rána do večera sa naháňate a aj tak Vám nezostáva čas na všetko čo potrebujete, máme pre Vás riešenie.

Vyskúšajte naše virtuálne služby!

Vieme Vám pomôcť s rôznymi úlohami, ktoré je možné vykonať na diaľku a uľahčiť Vám tým Vaše podnikanie. Môžu to byť napríklad rôzne administratívne práce, marketing, e-mailová podpora a komunikácia so zákazníkmi, tvorba grafiky a reklamných materiálov, copywriting alebo správa sociálnych sietí. Viac informácii ohľadom konkrétnych služieb nájdete na mojom profile.

V prípade záujmu o spoluprácu alebo ak máte akékoľvek otázky či nejasnosti, neváhajte ma nezáväzne kontaktovať.

Vzdelanie

V
2015-2020 Vysoká škola II. stupeň
Prírodovedecká fakulta Univerzity Komenského v Bratislave

Od strednej školy ma nesmierne fascinovali prírodné vedy, zaujímalo ma ako vznikol život na Zemi, ako funguje ľudské telo, ako sa správajú zvieratá... Po maturite som preto nastúpila na fakultu Prírodných vied Univerzity Komenského v Bratislave, na bakalárske štúdium v odbore biológia. Následne som pokračovala na nadväzujúce magisterské štúdium v špecializácii genetika. Diplomovú prácu s názvom "Analýza nevyžiadaných DNA variantov pri masívnom paralelnom sekvenovaní panelov génov" som vypracovávala v súkromnom genetickom laboratóriu GHC genetics. Jednoduchšie povedané; využívali sme pomerne novú vedeckú metódu a technológiu, masívne paralelné sekvenovanie, na analýzu vybraných génov, izolovaných zo vzoriek pacientov. V rámci analýzy sa vyskytovali tzv. nevyžiadané nálezy (gény, ktoré neboli primárne analyzované), a práve tie sme ďalej skúmali, vyhľadávali v databázach a štatisticky analyzovali.

Práca A Skúsenosti

V
september 2023 Virtuálna asistentka
KJM

Všetko o ponúkaných virtuálnych službách sa dočítate v mojom profile, kde nájdete aj ukážky prác.

P
september 2020 - september 2023 Podnikanie v gastronómii

- Vedenie a prevádzkovanie reštaurácie a pohostinstva - Organizácia spoločenských udalostí, stretnutí, osláv a svadieb - Komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi, inštitúciami - Objednávanie tovaru, skladové hospodárstvo, evidencia príjmov a výdavkov, spravovanie pokladničného systému, organizácia zamestnancov - zodpovednosť za chod prevádzky - spravovanie sociálnych sietí a firemného webu - grafická tvorba menu lístkov a reklamných materiálov

L
september 2018 - jún 2020 Laboratórna prax
GHC genetics

Praktická časť diplomovej práce: laboratórne metódy, vyhodnotenie výsledkov, používanie rôznych programov a softvérov, vyhľadávanie informácii na webe, prieskum, analýza, štatistika, tvorba tabuliek Teoretická časť diplomovej práce: štúdium, vedecké publikácie, rešerš, vedecký a populárno-náučný štýl písania, znalosť gramatiky

T
5.1.2024 - 1.2.2024 Telemarketing
Chick and Rich

Práca vo firme zaoberajúcej sa marketingom na kryptomeny. Telefonovanie potenciálnym klientom, poskytovanie informácii, predaj služieb klientovi, e-mailová komunikácia