Uložiť

Nahlásiť službu

Administratíva

0.0 (0 Hodnotení)
39 Zobrazení
  • Čas dodania
    2 dni

Popis Služby

Rada Vám pomôžem s tým, na čo Vám už nezostáva čas!

Správa kalendára: kontrola prichádzajúcich emailov, mazanie nevhodných správ a spamov, rozdeľovanie emailov do priečinkov podľa odosielateľov a dôležitosti, preposielanie dôležitých správ.

Zákaznícka emailová podpora: Poskytnem prvotriednu podporu pre vašich zákazníkov prostredníctvom e-mailu. Rýchlo a profesionálne odpoviem na ich otázky, požiadavky či sťažnosti, zaisťujúc tak vysokú zákaznícku spokojnosť.

Hľadanie informácií a príprava podkladov: Pomôžem vám získať potrebné informácie pre vašu firmu. Budem vyhľadávať a zhromažďovať relevantné údaje, príklady alebo správy, ktoré vám pomôžu pri vašich rozhodnutiach.

Prieskum a tvorba databázy: Pomôžem vám s vytvorením a správou priehľadnej databázy, ktorá vám uľahčí organizáciu a spracovanie informácií. Tiež môžem vykonávať prieskumy a zhromažďovať relevantné dáta pre vaše podnikanie.

Spracovanie prezentácií: Vytvorím profesionálne a pútavé prezentácie, ktoré vyniknú. Použijem vhodnú grafiku, jasné vizuály a obsah, ktorý efektívne komunikuje vašu správu.

Eva Ťažká, 0918 509 845

0 Recenzií

0.0
0 hodnotení
5 *
0%
4 *
0%
3 *
0%
2 *
0%
1 *
0%

Napíšte prvé hodnotenie pre "Administratíva"