Uložiť

Nahlásiť túto virtuálnu asistentku

Eva Z. O. Ťažká

social media manager, špecializovaná virtuálna asistentka, grafický dizajnér, marketing
 • Úspešnosť Projektu
  0
 • Celkom Služieb
  5
 • Ukončené Služby
  0
 • Aktívne služby
  2

O virtuálnej asistentke

Ahoj, volám sa Eva. Ako úspešná social media manager vynikám svojou kreativitou a tvorivosťou pri tvorbe obsahu pre rôzne sociálne siete. Moje príspevky sú vždy originálne a vzbudzujú pozornosť našej cieľovej skupiny.

Efektívne spravujem sociálne siete, riadiac obsahový kalendár, komunikáciu so sledovatelmi a monitorovanie výkonu.

Mám prehľad o najnovších trendoch a postarám sa, aby naše sociálne profily boli vždy aktuálne a atraktívne.

Okrem toho som schopná vytvárať a realizovať úspešné reklamné kampane, ktoré zvyšujú povedomie o značke a zabezpečujú rast nasledovníkov a angažovanosti na sociálnych médiách. Moje vedomosti a skúsenosti sú zárukou dlhodobého úspechu na tomto poli.

Som zodpovedná, dochvíľna, trpezlivá.

Čo môžem pre Vás urobiť?

Grafické práce: Vytvorím pre vás firemnú identitu, originálnu grafiku a dizajn ( logo, vizitky, plagáty). Obsah na Vaše sociálne siete.

Administratívnu podporu: Rada sa postarám o vaše každodenné úlohy, správu dokumentov a organizáciu práce, kalendár, aby ste sa mohli sústrediť na dôležité veci v  podnikaní.

Tvorbu webstránok : Pomôžem vám vytvoriť modernú a funkčnú webstránku, ktorá bude odpovedať vašim potrebám a priláka potenciálnych zákazníkov.

Copywriting: Ponúkam Vám tvorbu a úpravu kvalitných textov, písanie blogov, prezentácií, katalógov, ktoré budú prezentovať vaše produkty alebo služby v najlepšom svetle a presvedčia vašich zákazníkov.

Správu sociálnych sietí: Budem Vám budovať a udržiavať dynamickú a aktívnu online prítomnosť. Ponúkam vám mesačnú správu sociálnych sietí, profesionálne navrhnuté grafické a textové reklamné príspevky, vytvorenie súťaží a kampaní na cielené zvýšenie vášho dosahu, tvorbu príbehov a zákaznícku podporu – budovanie vzťahov s publikom

Reklamu na sociálnych sieťach: Vytvorím cieľavedomé reklamné kampane na sociálnych sieťach, ktoré zvýšia vašu viditeľnosť, zvýšia počet skladovateľov a prilákajú nových zákazníkov. Reklama na Google ADS, Meta Business reklama.

Moji spokojní zákazníci: Apartmány Lotrinský, Jupeko s.r.o., ESTY Real Estate s.r.o., UrobímZaTeba, Spoť sa Zvolen, Osobný tréner Zvolen, Tovar Domov,

Vzdelanie

Š
1993-97 Škola knihovníckych a informačných štúdií
odbor vedecko-technické informácie

Škola bola výborný odrazový mostík vo vyhľadávaní a spracovávaní informácií.

V
2023 Virtuálna asistenka
kurz Pink Asistent

kurz, ktorý ma naučil všetko, ako pomáhať firmám s bežnými vecami na diaľku

k
2023 kurz social media academy pink asistent
social media manager

spravovanie sociálnych sietí, tvorba obsahu, grafiky, reklamy

M
2023 Meta ADS Mastery
platená reklama na sociálnych stieťach

Práca A Skúsenosti

U
1997 - 1999 Univerzitná knižnica v Bratislave, samostatný odborný referent
Univerzitná knižnica

Mojou náplňou bolo viesť a organizovať sekretariát, 3 riaditelia a 1 generálny riaditeľ, organizovať kultúrne podujatia, styk s Ministerstvom kultúry Slovenskej republiky

C
2003 - 2005 Call centrum Bratislava
Readers Digest Výber, Ikar, HBO

Aktívny telemarketing, oslovovanie náhodných klientov telefonicky, aktívny predaj

R
2005 - 2023 Regionálny oblastný manager distribúcie
Prvá Doručovacia a.s., Kolos s.r.o., Red Post s.r.o.

organizovanie a zabezpečenie chodu 5 okresov - distribútorov, vyhľadávanie doručovateľov, ich kontrola, ich zaučenie, zabezpečenie rozvozu, mzdy, personalistiky

R
2022 - stále prebiha Realitný maklér
Dobré reality s.r.o., ESTY Real Estate s.r.o

Aktívne oslovovanie predajcov nehnuteľností, písomné, telefonicky. osobne. Vypracovanie stratégie predaja. Fotografovanie a natáčanie nehnuteľností, ich opis. Tvorba pútavých inzerátov. Obhliadky s potencionálnymi klientami. Vypracovanie zmlúv, kataster, prepis energií. Spolupráca s bankami a notármi.