Uložiť

Nahlásiť túto virtuálnu asistentku

Zuzana Slaniniaková

✅Multifunkčná virtuálna asistentka ✅SMM
 • Úspešnosť Projektu
  0
 • Celkom Služieb
  1
 • Ukončené Služby
  0
 • Aktívne služby
  0

O virtuálnej asistentke

Som Zuzana – Vaša virtuálna asistentka s úsmevom na tvári! 😊⭐️

Hľadáte niečo osviežujúce, originálne, niečo, čo oživí vaše sociálne siete a prinesie nový vietor do vašich online projektov? Práve ja som odpoveďou na túto otázku!

Ako virtuálna asistentka sa sústredím na to, aby váš digitálny obsah bol nielen vizuálne lákavý, ale aj zmysluplný a pútavý.

Mám skúsenosti s tvorbou obsahu pre zelené značky, ktoré sú mi veľmi blízke – od stránok venujúcich sa vysádzaniu stromov až po včelársku farmičku, všetko s cieľom podporiť udržateľný životný štýl.

Môj talent v grafike rozkvitá na platformách ako Instagram, Facebook a LinkedIn, kde vaše myšlienky premením na vizuálne majstrovské diela, ktoré zaujmú a udržia pozornosť vášho publika. Audio? Áno, aj tam dokážem čary, ale video nechám radšej na iných.

Paleta mojich služieb pokrýva všetko od loga, cez letáky, vizitky, až po reklamné bannery – vaša značka sa zahalí do grafického šatu, ktorý na prvý pohľad uchváti a vyrozpráva váš príbeh bez slov.

Moje administratívne a copywriting schopnosti sú ako tichý les – plný života, ale bez zbytočného hluku, zatiaľ čo moja zákaznícka podpora je ako spoľahlivá skala v prúde výziev podnikania.

Keď nie som pripojená, nájdete ma v objatí prírody , kde čerpám inšpiráciu a obnovujem energiu. Zvieratá a ekológia nie sú len mojimi záľubami, sú súčasťou toho, kto som – a to sa odráža v každom kúsku mojej práce.

Tak či už potrebujete mať pod kontrolou vaše denné úlohy, očariť publikum kvalitným obsahom, alebo len niekoho, kto bude vašim spoľahlivým zázemím v online svete, som tu pre vás. Pripravená vytvoriť niečo, čo bude nielen krásne na pohľad, ale aj hodnotné pre vaše presvedčenie.

Spojte sa so mnou a spoločne urobme váš online priestor krajším a úspešnejším!

Som Zuzana – virtuálna asistentka, ktorá rozumie prírode, zvieratám a najmä tomu, ako vytvoriť obsah, ktorý osloví a zostane v srdciach.

Vzdelanie

S
2005-2009 Stredná škola
veterinárstvo
C
2022 - 2023 Certifikáty
Webprofesional, Kurz virtuálnej asistentky, Kurz social media managera

Práca A Skúsenosti

P
2012 - 2018 PRÍPRAVÁRKA
Schaeffler Skalica, spol s.r.o.

- korekcia zákaziek v SAP - evidencia dennej produkcie - vystavovanie objednávok - odosielanie hotovej produkcie - príprava dokumentácie a etikiet do výroby

A
2018 - 2021 ASISTENTKA/SEKRETARIÁT
Schaeffler Skalica, spol s.r.o.

- spracovávanie dochádzky - vystavovanie objednávok - vyžiadavanie cenových ponúk - plánovanie a vedenie online stretnutí a školení - telefonická a emailová komunikácia

v
2022 - ... virtuálna asistentka, freelancer, SMM
vianyx s. r. o.

- content creator - správa sociálnych sietí - administratívna podpora - tvorba jednoduchého webu - tvorba grafiky (príspevky, letáky, vizitky...)