Uložiť

Nahlásiť túto virtuálnu asistentku

 • Úspešnosť Projektu
  0
 • Celkom Služieb
  4
 • Ukončené Služby
  0
 • Aktívne služby
  3

O virtuálnej asistentke

Som bežná mamička, ktorá sa rozhodla, že chce spojiť svoju vášeň so schopnosťou pracovať z pohodlia svojho domova.

💻 Ako mnoho iných matiek na materskej, aj ja som hľadala spôsob, ako sa realizovať a naplniť svoje ambície, zatiaľ čo mám oči stále upreté na svoje malé poklady.

📲 Počas materskej dovolenky som začala investovať svoj voľný čas do vzdelávania sa v oblasti správy sociálnych sietí a tvorby obsahu. Chcela som sa naučiť viac a zdokonaliť sa v tom, čo ma skutočne baví. Preto som strávila hodiny skúmaním, učením sa nových nástrojov a techník a postupne som si vybudovala základy pre svoju novú kariéru.

🎬 Teraz, ako manažérka sociálnych sietí, mám možnosť spojiť svoju kreativitu s praktickými zručnosťami a pomáhať podnikateľom dosiahnuť úspech online.

Neváhajte ma kontaktovať a spolu vytvoríme plán ako ušitý pre vás.

Vzdelanie

K
2023 Kurz virtuálnej asistentky
Pink asistent

Všeobecný prehľad v online podnikaní, základné zručnosti virtuálnej asistentky, budovanie značky, efektívna správa sociálnych sietí, legislatíva v podnikaní, tvorba grafiky, tvorba webu a blogu, inzerovanie na internete, copywriting, Google Ads, reklama na Facebooku a Instagrame, Linkedin marketing, práca v nástrojoch Toggl, Trello, Clickup, Slack, Canva, Smartemailing, Google Drive, Wordpress a iné

S
2023 Social media academy
Pink asistent

Návrh vhodného obsahu na sociálne siete, grafické práce v programe Canva, tvorba a strih videí, titulkovanie videí, tvorba vhodného popisu pre príspevky, algoritmus sociálnych sietí, zvyšovanie dosahu príspevkov, hľadanie a výber hashtagov, plánovanie a automatizácia publikovania obsahu a ďalšie...