Uložiť

Nahlásiť túto virtuálnu asistentku

Romana Petrýdesová

Správa sociálnych sietí - Grafika - Virtuálna asistentka
 • Úspešnosť Projektu
  0
 • Celkom Služieb
  1
 • Ukončené Služby
  0
 • Aktívne služby
  0

O virtuálnej asistentke

Vitaj na mojom profile. Volám sa Romana a som Vaša virtuálna asistentka 🙂

Pomôžem Vám efektívne zvýšiť produktivitu a uľahčiť každodenné úlohy. Preberiem za Vás opakujúce sa povinnosti, čím získate viac času na dôležitejšie záležitosti. Prispôsobím sa Vašim preferenciám a potrebám, čo vedie k lepšiemu výkonu. Môžete získať moju pomoc, kedykoľvek ju budete potrebovať.

Prečo práve ja? Moja najsilnejšia stránka je komunikatívnosť, pretože som pracovala v rôznych pracovných odvetviach, ako asistentka predaja športovej značky, obsluha v kaviarni či telefonická podpora v pizzerií. Pozícia vedúcej zmeny v obchodnom reťazci ma naučila ako viesť niekoľko členný tím a prípravu reportov, či uplatniť svoje organizačné schopnosti. Svoju kreativitu som mohla rozvíjať na gymnáziu s umeleckým zameraním. Vysokú školu som vyštudovala v odbore archeológia, ktorá ma naučila strategické a analytické schopnosti. Práca archeologičky mi umožnila pracovať štyri roky v zahraničí, čo bola pre mňa veľká skúsenosť. Vďaka všetkým týmto skúsenostiam mám rada nové výzvy a ciele, ktoré má posúvajú vpred. 

Verím, že moja kreatívna duša s citom pre detail pomôže Vášmu podnikaniu rásť 🙂

Čomu sa venujem?

 • grafický dizajn – logo, vizitky, plagáty, biznis karty, bannery, dotazníky, diplomy, brožúry, etikety, pohľadnice, certifikáty, kalendáre a podobne
 • copywriting – písanie, prepis, úprava textov alebo návrhy textov pre vaše podnikanie
 • správa sociálnych sietí – tvorba príspevkov na sociálne siete, tvorba grafiky, tvorba popisov, odpisovanie na správy a komentáre, návrh pravidelného obsahu, oslovovanie nových účtov
 • osobná asistentka – správa kalendára, sledovanie úloh a termínov, rezervácie alebo pomoc pri výbere vhodného darčeka
 • emailová a chat podpora – tvorenie email marketingu, rýchla a efektívna komunikácia
 • prieskum trhu a analýza – internetový prieskum trhu, tvorba databázy, vyhľadávanie potrebných informácii
 • všeobecná virtuálna asistentka –  ak ste v mojom zozname nenašli to čo ste hľadali, vieme sa na to spoločne pozrieť

Teším sa na našu spoluprácu 🙂

Vzdelanie

S
2023 Social media manager
PinkAsistent

Kurz zameraný na správu sociálnych sieti. Tvorba a plánovanie obsahu, automatizácia príspevkov, grafika, strih, titulkovanie a úprava videí. Písanie vhodných a pútavých popisov, analýza a hľadanie vhodných hasthagov alebo kľúčových slov. Správa a tvorba reklamnej kampane cez Facebook Meta Business Suite.

V
2023 Virtuálna asistentka
PinkAsistent

Online kurz PinkAsistent VIP CLUB - 7 týždňový program. Základné zručnosti virtuálnej asistentky, všeobecný prehľad v online podnikaní, budovanie vlastnej značky, legislatíva v podnikaní, správa sociálnych sieti, tvorba loga a grafiky, tvorba webu a blogu, inzerovanie online, copywriting, Linkedin, reklama na Facebooku a Instagrame. Práca v Google Ads, Google Drive, Canva, Trello, Clikup, Evernote, Wordpress, Slack, Smartemailing a podobne.

Z
2023 Základy digitálneho marketingu
Google

Online firemná stratégia, inzercia a kampane vo vyhľadávaní, obsahový marketing, sociálne siete, emailová komunikácia, inzercia na iných weboch, analytika, štatistika, online obchod a predaj.

A
2017-2019 Archeológ
Univerzita Komenského v Bratislave

Práca A Skúsenosti

V
2023 Virtuálna asistentka
Romi - Asistent

Virtuálna asistentka, osobná asistentka, správa sociálny sieti, grafický dizajn, copywriting, prieskum trhu a analýza, emailová a chat podpora.

S
2021 - 2022 Shift lead
Pepco s.r.o

Vedenie s koordinácia niekoľko členného tímu, reporty, analýza a stratégia predaja, samostatná organizačná činnosť, motivácia a podpora tímu, zodpovednosť za vedenie predajne a podobne.

A
2020 - 2020 Archeológ
Talpa GnbR

Odkrývanie novovekých a rímskych objektov. Práca s totálnym prístrojom, písomná a fotografická dokumentácia.

A
2017 - 2019 Archeólog
Institut für archäologische denkmalforschung

Odkývanie novovekých až rímskych objektov. Exkavácia a preparácia novovekých až stredovekých hrobov. Dokumentácia a práca s nivelačným prístrojom.

S
Február 2024 Social media manager
InGlory - záclony a závesy na mieru

Správa FB+IG profilu. Vytváranie, plánovanie a publikovanie pravidelného obsahu na mieru pre sociálne siete. Spracovanie podkladov od firmy InGlory pre kontent.

S
Február 2024 Social media manager + správa web stránky
SANA Music

Správa FB+IG profilu. Vytváranie, plánovanie a publikovanie pravidelného obsahu na mieru pre sociálne siete. Spracovanie podkladov pre kontent. Správa a úprava web stránky.

S
Február 2024 Social media manager
Music Render

Správa FB+IG profilu. Vytváranie, plánovanie a publikovanie pravidelného obsahu na mieru pre sociálne siete. Spracovanie podkladov pre kontent.

S
Marec 2024 Social media manager
Remax Diamond

Správa FB stránky. Vytváranie, plánovanie a publikovanie pravidelného obsahu na mieru pre sociálne siete. Spracovanie podkladov pre kontent. Návrh, plánovanie a realizácia kampaní a reklám. Tvorba grafický prác - plagáty.