Uložiť

Nahlásiť túto virtuálnu asistentku

 • Úspešnosť Projektu
  0
 • Celkom Služieb
  1
 • Ukončené Služby
  0
 • Aktívne služby
  0

O virtuálnej asistentke

Ahojte! Volám sa Katarína a som univerzálna virtuálna asistentkou, ktorá sa špecializuje na poskytovanie kvalitných a efektívnych služieb zameraných na rôzne oblasti.

Profesionalita
Môj prístup k práci vždy spočíva v profesionálnej komunikácii a dôslednosti. Nezáleží na tom, či ide o veľký alebo malý projekt, každému zadaniu sa venujem s maximálnou pozornosťou a starostlivosťou.

Široké spektrum služieb
Ponúkam široké spektrum služieb, ktoré zahŕňajú:

 • Administratíva: Úprava dokumentov, tvorba prezentácií a tabuliek, úprava a korekcia textov, emailov, hľadanie informácií, prieskum, prepis video a audio súborov.
 • Správa sociálnych sietí:  Tvorba príspevkov, odpovedanie zákazníkom, udržiavanie komunikácie a budovanie značky.
 • Správa webu a e-shopu: Tvorba blogu, tvorba popisov na web/e-shop, pridávanie produktov, sledovanie objednávok a úhrad.
 • Zákaznícka podpora: Emailová/chat/telefonická komunikácia so zákazníkmi, riešenie reklamácií.
 • Grafika: Tvorba a úprava grafických dizajnov, ktoré zvýšia atraktívnosť vašej značky.
 • Osobná asistentka: Pomáham s osobnými úlohami, ako sú naplánovanie vášho kalendára, organizácia udalostí a mnoho viac.

Spokojnosť zákazníkov
Moja práca končí len vtedy, keď sú moji klienti maximálne spokojní. Som tu, aby som vám uľahčila život a pomohla vám dosiahnuť vaše ciele efektívnejšie.

Viac o mne a mojej práci si môžete pozrieť na mojom webe 👉 katyasistent.sk

Chcete ma vyskúšať? Neváhajte a kontaktujte ma hneď teraz!

Vaša virtuálna asistentka Katarína.

Vzdelanie

V
2006 - 2009 Vysoká škola
Univerzita M. Bela v Banskej Bystrici

Pedagogická fakulta Odbor: sociálna pedagogika

Práca A Skúsenosti

P
2007 - 2010 Poradca klienta
VÚB banka

Komunikácia so zákazníkmi. Získanie predajných zručností, školenie GETMORE - excelentný predaj. Poskytovanie informačných, poradenských a konzultačných služieb klientom. Rozvíjanie obchodných vzťahov. Podieľanie sa na plnení úloh obchodno-finančného plánu a prebiehajúcich marketingových kampaní. Tvorba prezentácií, tabuliek a reportov.

V
2011 - 2014 Vedúca predajne svietidiel a el. materiálu
PS ELEKTRO s.r.o.

Fakturácia, práca s účtovníckym programom Alfa. Objednávanie a prijímanie tovaru. Komunikácia so zákazníkmi. Riešenie reklamácií. Merchandising.

R
2017 - 2022 Recepčná na súkromnej poliklinike
ProCare, a.s.

Efektívna a profesionálna komunikácia s interným a externým prostredím. Time-management, objednávanie pacientov na vyšetrenia a kontrola dodržiavania termínov. Administratívne práce, tvorba tabuliek a reportov, tvorba databáz.

V
2023 - súčasnosť Virtuálna asistentka
katyasistent.sk

Správa sociálnych sietí (tvorba príspevkov, grafiky, reklám). Tvorba grafiky (plagáty, bannery, grafika na soc. siete). Správa e-shopu (pridávanie produktov, tvorba popisov). Správa webu (tvorba popisov na web, úprava a tvorba web stránky). Administratíva (úprava dokumentov, tvorba prezentácií, úprava a korekcia textov, emailov, hľadanie informácií, prieskum...).