Uložiť

Nahlásiť túto virtuálnu asistentku

Jarka Cyprichová

Eshop, Grafika, Foto a Video
 • Úspešnosť Projektu
  0
 • Celkom Služieb
  3
 • Ukončené Služby
  0
 • Aktívne služby
  0

O virtuálnej asistentke

Ahoj, volám są Jarka a som Expertka pre Váš E-shop a Vizuálny Obsah.

Špecializujem sa na tvorbu eshopov, grafiku, foteniu produktov a tvorbu videí. Nie je to pre mňa len práca, je to moje poslanie a spôsob, ako prinášať do sveta krásu a inováciu.

Mám oko pre detail a milujem rozvíjanie unikátnych riešení pre svojich klientov. Moja kreativita je mojím hnacím motorom, a snažím sa ju vždy preniesť do každého projektu, na ktorom pracujem.

Moje služby:

 • Tvorba Eshopov na Shoptet: Nie je nič lepšie ako vytvoriť online priestor, kde vaši zákazníci nájdu to, čo hľadajú. Pomáham vám vytvoriť eshop, ktorý nie je len miestom na nákupy, ale aj zážitkom. Vytvorím Vám eshop od A po Z do pár dní presne podľa Vaších požiadaviek.
 • Grafický Dizajn: Oblečiem vaše myšlienky do krásnych vizuálnych prác, ktoré vyrozprávajú príbeh vašej značky. Vytvorím Vám bannery, vizitky, logá alebo čokoľvek si zmyslíte. Taktiež Vám pomôžem vybudovať silný brand, ktorý bude neprehliadnuteľný.
 • Správa Sociálnych Sietí: Oblečiem Vám Vaše sociálne siete. Každý príspevok  je pre mňa plátnom, kde môžem vyjadriť svoju kreativitu a komunikovať s vašou komunitou. Instagram, Facebook, alebo TikTok upravíme na reprezentatívne miesto, kde sa klienti budú neustále vracať.
 • Strih Videa: Vo videu vidím viac než len postupnosť snímkov. Vidím príbeh, emócie a zážitok. Pomôžem Vám nie len zostrihať video, ale aj strategicky naplánovať jeho obsah a formu.
 • UGC Tvorba Videí: Potrebujete viac obsahu pre Vaše sociálne siete, aby  sa z Vášho produktu stal virálny produkt? Ak áno, žiaden problém. Vytvorím Vám populárne UGC videá alebo fotky, ktoré budú predávať.
 • Fotografie produktov: Ak sa túžite odlíšiť od konkurencie a zároveň mať originálne fotky produktov, či už na sociálnych sieťach, alebo na eshope, ste tu správne. Rada Vám vytvorím tie najlepšie zábery. Venujem sa najmä drobným produktom, ako je kozmetika, doplnky výživy, šperky, fashion, ale teším sa na každú výzvu.

Vzdelanie

D
2023 Digitálna Univerzita MBA

Aktuálne som študentkou Digitálnej Univerzity, kde aktívne pracujem na získaní titulu MBA (Master of Business Administration). Digitálna univerzita je miestom, kde sa stretáva moja vášeň pre kreativitu s obchodným inovatívnym myslením. Štúdium MBA mi poskytuje komplexné znalosti v oblasti riadenia, stratégie a digitálneho marketingu. Toto vzdelanie mi umožňuje efektívne kombinovať kreatívnu tvorbu obsahu s obchodnými zručnosťami. Snažím sa neustále zdokonalovať svoje odborné schopnosti a kreatívny potenciál. Moje vzdelanie mi poskytuje pevný základ na budovanie úspešných projektov a efektívne vedenie online značiek. Som presvedčená, že vzdelanie je kľúčom k neustálemu rozvoju a posúvaniu hraníc v oblasti digitálnej tvorby. Moje štúdium na Digitálnej Univerzite nie je len o titule, je to cesta k osobnému rastu a rozvoju. Som odhodlaná zdokonalovať svoje schopnosti a prinášať najlepšie riešenia svojim klientom.