Uložiť

Nahlásiť túto virtuálnu asistentku

 • Úspešnosť Projektu
  0
 • Celkom Služieb
  4
 • Ukončené Služby
  0
 • Aktívne služby
  0

O virtuálnej asistentke

Ahojte, som Michaela, vaša spoľahlivá spoločníčka v administratíve a správe sociálnych sietí. S mojou vášňou pre organizáciu a precíznosťou ponúkam komplexné služby virtuálnej asistencie, ktoré vám umožnia sústrediť sa na to, čo je pre vás skutočne dôležité.

Prečo vybrať práve mňa?

 • Skúsenosti v administratíve 📂: S rokmi skúseností v administratívnych úlohách som vybavená na zvládanie rôznorodých úloh, od plánovania a organizovania až po správu e-mailovej komunikácie. Vaša kancelária bude v spoľahlivých rukách.
 • Personalizovaný prístup🧍🏼‍♀️: Rozumiem, že každý klient je jedinečný. So mnou dostanete personalizovaný prístup, ktorý bude presne zladený s vašimi potrebami a cieľmi.
 • Efektivita a presnosť ⏰: Moje práce sú zamerané na efektívnosť a presnosť. Nech ide o plánovanie schôdzok, sledovanie úloh alebo aktualizácie sociálnych sietí, môžete sa spoľahnúť na mňa, že to urobím rýchlo a správne.
 • Flexibilita💪🏼: Sústreďujem sa na to, aby som vám poskytla čo najviac flexibility. Bez ohľadu na to, či potrebujete krátkodobú pomoc alebo dlhodobé partnerstvo, som tu, aby som splnila vaše potreby.

Dovoľte mi uľahčiť vám život a pomôcť vám dosiahnuť vaše ciele. Kontaktujte ma ešte dnes a začnime spolupracovať na tom, ako môžem prispieť k vášmu úspechu.

Vaša Virtuálna asistentka pre administratívu a sociálne siete 🙂

Vzdelanie

2005-2013
Gymnázium a ZŠ sv. Mikuláša
2023
Interiérový dizajn

Certifikovaný kurz interiérového dizajnu

2023
Virtuálna asistentka

Kurz virtuálnej asistentky - Pink asistent

Práca A Skúsenosti

A
2017 - 2024 Administratívny pracovník

-správa e-mailu, príprava dokladov pre účtovníčku, spracovanie, triedenie a príprava dokladov , vybavovanie organizačných a administratívnych úloh, plnenie operatívnych úloh, správa sociálnych sietí

P
2021 - 2023 Pracovník v cestovnej agentúre
INtour s.r.o.

-správa e-mailu, spráca soc. sietí, pripravovanie zmlúv, tvorba faktúr, práca s klientom, telefonická podpora

A
2015 Absolventská prax - Okresný úrad

-spracovanie, triedenie a príprava dokladov, skenovanie dokumentov