Uložiť

Nahlásiť túto virtuálnu asistentku

Jana Fedorová

Špecializovaná virtuálna asistentka
 • Úspešnosť Projektu
  0
 • Celkom Služieb
  4
 • Ukončené Služby
  0
 • Aktívne služby
  0

O virtuálnej asistentke

Robte to, čo Vás baví a to čo Vás nebaví, bude baviť mňa.

Som špecializovaná virtuálna asistentka. Odbremeňujem podnikateľov od úloh, ktoré im kradnú čas a energiu, aby sa mohli sústrediť na to, čo je pre nich skutočne dôležité.

Hlavné oblasti, ktorým sa venujem:

📱 Správa sociálnych sietí a tvorba reklamného obsahu,

📎 Administratíva,

Osobná asistentka,

💻 Verejné obstarávania/ Tendre. 

Ako špecializovaná virtuálna asistentka, som vybavená rozmanitým portfóliom zručností, ktoré nielenže uľahčia Vašu prácu, ale prinesú Vášmu podnikaniu nový impulz.

Prečo by ste si mali vybrať práve mňa?

🌟 Široká paleta kompetencií: Moje vedomosti pokrývajú pestrú škálu online a administratívnych potrieb, čím Vám umožňujem získať komplexnú podporu a šetriť čas pri hľadaní viacerých špecialistov.

📈 Expertíza v digitálnom svete: Môj prehľad v oblasti sociálnych sietí, tvorby reklamného obsahu a digitálneho marketingu je cenným zdrojom pre dosiahnutie Vašich obchodných cieľov. Pútavé popisy k príspevkom si získajú Vašich sledovateľov.

💻 Skúsenosti v administratíve: Rovnaká pozornosť k detailom a schopnosť efektívne riadiť projekty a úlohy zabezpečia, že Vaše podnikanie bude chápať každý aspekt s precíznosťou a bez problémov.

💼 Znalosť verejných obstarávaní: Mám skúsenosti s verejnými obstarávaniami, čo môže byť pre Vašu firmu konkurenčnou výhodou.

😊 Výnimočné osobnostné vlastnosti: Som organizovaná, spoľahlivá a schopná výborne spolupracovať s klientmi. Môžete sa spoľahnúť na budovanie dlhodobých vzťahov.

🌀 Flexibilita: Rýchlo sa prispôsobujem rôznym úlohám a potrebám, čo je kľúčovým atribútom v oblasti virtuálnych asistentiek.

Pripájam svoju webovú stránku – www.janaasistent.sk, kde sa dozviete o mne ešte čosi navyše 😊 .

Neváhajte ma kontaktovať e-mailom na janaasistent@gmail.com alebo na telefónnom čísle +421 944 538 192. Spolu môžeme nájsť riešenia, ktoré Vám pomôžu dosiahnuť úspech a sústrediť sa na to, čo je pre Vás skutočne dôležité. Teším sa na našu budúcu spoluprácu!

 

Vzdelanie

V
2012 - 2014 Vysoká škola
Technická univerzita Košice

Strojnícka fakulta - odbor Priemyselné inžinierstvo

V
2009 - 2012 Vysoká škola
Slovenská technická univerzita v Bratislave

Materiálovotechnologická fakulta Trnava - odbor Personálna práca v priemyselnom podniku

Práca A Skúsenosti

C
Október 2023 - Aktuálne Content Admin
Rozvijamsa.online

Dobrovoľníctvo - tvorba grafiky a popisu k príspevkom, spravovanie FB, IG, LinkedIn účtu

S
Október 2023 - Aktuálne Social Media Manager
FlowFew

Tvorba reklamných kampaní.

V
Január 2021 - Jún 2023 Virtuálna asistentka

Administratíva pre verejné obstarávania - sledovanie a evidencia vyhlásených tendrov a výberových konaní , príprava súťažných podkladov a cenových ponúk, komunikácia s právnikom, príprava odpovedí a vyjadrení v konaní o námietkach. Správa webovej stránky - aktualizácia údajov, tvorba.

E
Júl 2019 - December 2019 Externý náborár - Recruiter
EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o.

Uverejňovanie pracovných ponúk. Vyhľadávanie zamestnancov pre Zamestnávateľa. Selekcia životopisov.

A
Máj 2016 - Aktuálne Asistentka obchodného oddelenia
GEOTHERM Slovakia s.r.o.

Dokončovanie cyklov obchodných manažérov. Korešpondencia. Sledovanie termínov. Práca s Microsoft Office. Komunikácia s klientami. Príprava zmlúv. Práca v systéme Omega a v systéme Intrastat. Výučtovania. Príprava podkladov k fakturácií. Kontrola faktúr. Kontrola správnosti údajov v systéme. Spracovanie PHM služobných vozidiel do systému Commander.

A
November 2015 - Apríl 2016 Asistentka konateľa
ENVI-RECYCLING s.r.o.

Príprava potrebných podkladov pre vedenie spoločnosti. Prijímanie a vybavovanie telefonátov a mailovej korešpondencie. Uverejňovanie pracovných ponúk, nábory nových zamestnancov - selekcia uchádzačov, vedenie pohovorov a výber vhodných kandidátov na rôzne pracovné pozície v spoločnosti v spolupráci s manažmentom spoločnosti.