Uložiť

Nahlásiť túto virtuálnu asistentku

 • Úspešnosť Projektu
  0
 • Celkom Služieb
  3
 • Ukončené Služby
  0
 • Aktívne služby
  0

O virtuálnej asistentke

Dobrý deň, som Erika,

Social media manager  a Virtuálna asistentka a som pripravená pomôcť  Vám dosiahnuť  Vaše ciele v online priestore.

Som ako asistentka vo firme, avšak s tým rozdielom, že prácu vykonávam externe. Bolo by úžasné, keby niekto všetky vaše papierovačky spravil za Vás, spravoval by Vašu doručenú poštu, vybavil dôležité emaily, sledoval splatnosti faktúr, všeobecné administratívne práce podľa vašich požiadaviek, prepis, štylizácia a korekcia textov,  a tiež by Vám ušetril čas, správou sociálnych sietí ako sú

FB + IG, tvorbou pútavého obsahu a taktiež podporím rast vašich sledovateľou.  Navrhnem pre vás plán, účinnú stratégiu, ktorá zvýši vašu viditeľnosť.

Rada tiež píšem články a blogy na rôzne témy….

Som tu presne na to, aby som Vás odbremenila a aby ste sa mohli sústrediť na to, čo je pre vás najdôležitejšie a zároveň mali viac času na rozvoj firmy, či na seba alebo svoju rodinu.

A prečo si vybrať mňa? 
Každý klient je pre mňa výnimočný. Sústredím sa na vaše jedinečné potreby a ciele. Môžete sa spoľahnúť na služby dodané včas a podľa dohody.

Som veľmi komunikatívna, kreatívna a detailne orientovaná.  Ak hľadáte partnerku pre vaše online aktivity a administratívne potreby, neváhajte ma kontaktovať.

Teším sa na našu spoluprácu!

Erika

Vzdelanie

S
1996 - 2000 Stredná priemyselná škola Strojnícka - TIS
SPŠ - Strojnícka - TIS

Technicko informačné služby - odbor zameraný na ekonomiku a obchod.

M
2016 MARYJEN
Maryjen, s.r.o. - Podvojné účtovníctvo

Podvojné účtovníctvo - základy

P
2022 - 2023 PinkAsistent VIP Club
PinkAsistent VIP Club - Kurz virt. asistentky

Kurz zameraný na virtuálne asistentky, podpora pre podnikateľov, externá práca.

S
2023 - 2024 Social Media Academy
Social Media Academy - správa soc.sietí

Správa sociálnych sietí, návrh obsahu, používanie moderných nástrojov, plánovanie, programy.

Práca A Skúsenosti

H
2015 - 2017 Hotel David
David Trade s.r.o. - Hotel David

Vedúca recepcie Zodpovednosť za kontinuálny chod recepcie a recepčných. Vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie, prepájanie hostí. Reprezentovanie a zastupovanie záujmov spoločnosti. Aktualizovanie, kontrolovanie a potvrdzovanie rezervácie hostí. Zabezpečovanie komfortu pre hosti ( poradenstvo, servis). Administratíva spojená s chodom recepcie, fakturácia, ...

A
2011 - 2017 Asistentka riaditeľa
Kolesár a Lagin – realitná kancelária s.r.o

Administratívne činnosti spojené s prevádzkou kancelárie, písanie listov, listín, písanie kúpno-predajných zmlúv, formulárov a iných dokumentov, aktualizácia údajov v databázach , práca s kancelárskymi softvérovými aplikáciami, vybavovanie telefonátov, privítanie návštev, vybavovanie poštovej a emailovej korešpondencie, organizačná činnosť, spracovávanie a analýza účtovných / finančných údajov a dokladov, manažovanie kancelárie, internet …..

R
2022 - 2024 Recepcia - zubná ambulancia
Schill Dental clinic- Košice

Práca na recepcii, objednávanie pacientov na ošetrenia, práca s dentálnym programom, analýza pacientov, reporty, grafy, ....pokladňa