Uložiť

Nahlásiť túto virtuálnu asistentku

Dominika Cmarková

SMM & UGC creator & Virtual assistant
 • Úspešnosť Projektu
  0
 • Celkom Služieb
  3
 • Ukončené Služby
  0
 • Aktívne služby
  0

O virtuálnej asistentke

Vitajte! Som Dominika, Vaša virtuálna asistentka, pripravená priniesť Vám do podnikania čas a efektivitu.

Ak potrebujete, aby mal deň 48h a nemáte čas sústrediť sa na rozvoj firmy, pretože Vás denne zamestnávajú úlohy, ktoré by ste mohli delegovať – ste tu správne. Nenechajte to zájsť až do stavu vyhorenia a prenechajte časť práce na mňa 😊

S čím Vám viem pomôcť ?

🌐 Správa Instagramu a Facebooku: Vaša online prítomnosť bude v mojich rukách. Mám absolvovaný kurz Social media Academy, zameraný na správu IG a FB a denne sa v tejto oblasti vzdelávam.

🎬Tvorba UGC videí a fotografií: Vytvorím pre Vás reklamné video, ktoré premení Vašich followerov na platiacich zákazníkov. Súčasťou je aj tvorba UGC či produktových fotografií.

📑 Všeobecná administratívna práca: S mojou vášňou pre organizáciu a precíznosť sa postarám o všetky vaše administratívne úlohy.

🤝 Zákaznícka podpora: Mám 6 ročnú prax ako asistent predaja – z toho 1,5 roka vo vedúcej pozícií. Vaši zákazníci tak získajú rýchlu a profesionálnu podporu, čím sa posilnia vzťahy a zabezpečí sa ich maximálna spokojnosť.

Mám absolvované kurzy:

PinkAsistent – virtuálna asistentka

Social media academy – zameraný na správu sociálnych sieti

UGC academy – zameraný na tvorbu UGC videí

Pravidelne sa zúčastňujem na rôznych prezentáciách na témy z online sveta, aby som Vám mohla poskytnúť služby v čo najväčšej kvalite.

Najlepšie sa cítim v témach zameraných na prírodnú kozmetiku, zdravú stravu či kvalitnú kávu, ktoré sú zároveň mojím hobby.

Rada sa učím nové veci, preto ma neváhajte osloviť aj so špecifickými požiadavkami, ktoré nie sú zahrnuté v mojej ponuke služieb.

Budem sa tešiť na spoluprácu 😊

Vzdelanie

S
2011-2015 SOŠ Veterinárna Nitra
T
2022 Trichologický kurz Kapyderm
Kurz starostlivosti o vlasy a vlasovú pokožku
P
2023 PinkAsistent VIP Club
Kurz virtuálnej asistentky
S
2023 Social media academy
Kurz social media managera
U
2024 UGC academy
Kurz tvorby UGC videí