Uložiť

Nahlásiť túto virtuálnu asistentku

 • Úspešnosť Projektu
  0
 • Celkom Služieb
  1
 • Ukončené Služby
  0
 • Aktívne služby
  0

O virtuálnej asistentke

Vitajte na mojom digitálnom profile!

Vytváram kreatívne príbehy a každý post, email či obsahový plán je mostom k vášmu publiku. Som tu, aby som vám pomohla vyrozprávať váš príbeh na sociálnych sieťach, vytvoriť nezabudnuteľný obsah a postarať sa o vašu komunikáciu elegantne a efektívne.

Počas viac ako 19-ročnej práci na oddelení komunikácie jednej zo slovenských automobiliek som získala pevné základy v komunikácii, marketingu a administratíve. Táto skúsenosť mi pomohla pochopiť, aké dôležité je počúvať potreby klienta a trhu.

Milujem slobodu – a práve moja práca mi ju dáva. Ako nezávislý social media manager, content creator, copywriter, administratívna podpora a email-marketingový špecialista vnímam každý projekt ako príležitosť byť kreatívna, zodpovedná a vždy v súlade s termínmi. Do každej úlohy vkladám nielen svoje profesionálne zručnosti, ale aj kúsok svojho srdca.

V mojom voľnom čase ma nájdete zahrabanú v záhrade, kde sa snažím svoju lásku k prírode premieňať na udržateľné krásy, spoznávam svet počas cestovania, ale najčastejšie trávim čas s mojou dcérou . Vzdelávam sa v oblasti aromaterapie a tiež sa pravidelne školím, aby som vám prinášala tie najnovšie trendy z online sveta.

Ak hľadáte niekoho, kto rozumie vašim potrebám, má bohaté skúsenosti a pristupuje k práci s vášňou a kreativitou, som tu pre vás.

Vzdelanie

M
2000 - 2005 Mgr. žurnalistika, francúzsky jazyk a literatúra
Univerzita Konštantína filozofa, Nitra
C
2008 Certifikát hovorcu
Bratislavská vysoká škola práva

Ako čerstvá špecialistka externej komunikácie som absolvovala päťmesačný kurz na BVŠP, ktorý organizovala Asociácia hovorcov Slovenska. Toto vzdelávanie som ukončila skúškou a certifikátom.

C
2022 Certifikát Tvorba webstránok v dvoch systémoch
OZ e-ženy

Wordpress a Mioweb s následným prepojením a automatizáciou (FAPI, smartemailing, tvorba členskej sekcie,funnely).