Uložiť

Nahlásiť túto virtuálnu asistentku

Andrea Gašparovičová

Facebook Ads špecialista | Social media manager
 • Úspešnosť Projektu
  0
 • Celkom Služieb
  2
 • Ukončené Služby
  0
 • Aktívne služby
  0

O virtuálnej asistentke

👩🏼‍💻 Ahojte, som Andrea,  social media manažérka a špecialistka na Facebook reklamu.

Mojou vášňou sú sociálne siete, a preto sa svojej práci venujem na maximum. Každý  projekt, na ktorom pracujem vykonávam s plným nasadením, pretože moja práca nie je iba povinnosťou, ale aj mojim hobby.

Ak hľadáte spôsob, ako zvýšiť viditeľnosť a dosah vašej značky alebo získať nových platiacich zákazníkov, ste na správnom mieste. So svojím nadšením a skúsenosťami v oblasti sociálnych sietí som pripravená pomôcť vám dosiahnuť vaše ciele a vytvárať úspešné kampane.

S čím vám viem pomôcť?

 • Správa sociálnych médií: Bojujete s tvorbou obsahu na sociálne siete? Nevidíte žiadne výsledky? Nemáte na ne čas alebo vás len nebavia? Som tu pre vás! Budem vytvárať pútavý obsah, starostlivo sledovať vašu komunitu a zabezpečím, aby sa vaše online vzťahy rozvíjali. 📱
 • Reklama na sociálnych sieťach: Vďaka mojim skúsenostiam v oblasti reklamných kampaní na sociálnych sieťach vám môžem pomôcť efektívnejšie osloviť vašu cieľovú skupinu a zvýšiť mieru konverzií. Vytváram reklamné kampane, pomocou ktorých získavame nových platiacich zákazníkov. 🎯
 • Tvorba predajného funnelu

S vedomím, že každý klient je jedinečný, pristupujem k riešeniam individuálne, aby som dosiahla optimálne výsledky. Mojim cieľom je vytvoriť pre vás stratégiu, ktorá nie len priláka pozornosť, ale aj konvertuje sledovateľov na verných zákazníkov.

Ak si myslíte, že je čas posunúť svoju značku na ďalšiu úroveň na sociálnych sieťach, neváhajte ma kontaktovať. 📩

Vzdelanie

P
2017-2022 Podnikový manažment
Vysoká škola manažmentu
S
2023 Social media Academy
Pinkasistent

Kurz zameraný na komplexné zručnosti potrebné pre efektívnu správu sociálnych sietí Facebook a Instagram. V rámci kurzu som získala odborné znalosti a praktické skúsenosti v oblasti návrhu obsahu na sociálne siete, tvorby grafiky, strihu a titulkovania videí, zvyšovania dosahu príspevkov a iné.

M
2023 Meta Ads Mastery
Pinkasistent

Kurz zameraný na tvorbu reklamných kampaní na Facebook a Instagrame, zahŕňajúci detailné nastavenie, výber správnych typov reklám, cielenie reklám, tvorbu grafiky a reklamných textov, optimalizáciu a testovanie reklám, remarketing a iné.

K
2024 Kurz Makléř Master

Kurz zameraný na stratégiu online marketingu, copywriting, email marketing, Facebook a Google reklamu.

Práca A Skúsenosti

S
2023 - Aktuálne Social media manger
Freelancer

- Správa sociálnych sietí Instagram a Facebook (tvorba grafiky, textov, videí pre príspevky, príbehy a reels)

F
2024 - Aktuálne Facebook Ads špecialista
Freelancer

- tvorba reklamných kampaní pre realitných maklérov a investičných poradcov - práca so softvérom HighLevel - email marketing - tvorba funnelu