Uložiť

Nahlásiť službu

Vyniknite na sociálnych sieťach

130 Zobrazení
  • Čas dodania
    30 dní

Popis Služby

Získajte pútavý obsah, ktorý budú vaši followeri milovať! Ponúkam vám nasledovné služby:

  1. Analýzu vašich followerov: Na základe údajov o vašich followeroch dokážem identifikovať ich potreby a uprednostňovaný typ obsahu.
  2. Tvorba obsahového plánu na 30 dní: Vytvorím pre vás súvislý a konzistentný obsahový plán, ktorý bude obsahovať 8 príspevkov a 4 príbehy, v prípade, že sa nedohodneme na inom počte.
  3. Príprava príspevkov a príbehov: Na základe obsahového plánu pripravím príspevky a príbehy v dohodnutom objeme, ktoré budú prispôsobené vašim followerom.Tvorba príspevkov a príbehov zahŕňa text, grafiku a výber relevantných hashtagov. 

Vytvorím pre vás obsah, ktorý bude informatívny, zaujímavý a hodnotný pre vašich followerov.

Prečo si vybrať práve mňa?

  • Správe sociálnych sietí sa venujem naplno už viac ako rok, no už v predošlých zamestnaniach som získavala skúsenosti, vďaka ktorým dokážem túto prácu vykonávať s odbornosťou a znalosťami z predošlej praxe.
  • Počas svojej praxe som mala skúsenosti s rôznymi odvetviami, od organických výživových produktov, cez látkové plienky pre deti a predajňu s kváskovým pečivom, až po cestovné kancelárie ako Tip Travel a Koala Tours, s ktorými stále spolupracujem.
  • Nie som len samouk. Absolvovala som niekoľko kurzov, v ktorých som sa naučila mnoho zo sveta sociálnych sietí a reklamy na sociálnych sieťach. A tu to nekončí. Chápem, že svet sociálnych sietí sa neustále vyvíja, a preto pokračujem vo vzdelávaní a každý deň sledujem nové trendy v oblasti digitálneho marketingu, aby som svojim klientom mohla ponúkať služby na vysokej úrovni.