Uložiť

Nahlásiť túto virtuálnu asistentku

Veronika Maďarová

Social Media Manager & Graphic Designer
 • Úspešnosť Projektu
  0
 • Celkom Služieb
  4
 • Ukončené Služby
  0
 • Aktívne služby
  0

O virtuálnej asistentke

Moje meno je Veronika, rada vás spoznávam. Ešte počas magisterského štúdia v odbore Európske štúdiá na FSEV UK som sa intenzívne pustila do sveta médií. Z pozície pomocnej redaktorky som sa dostala na pozíciu redaktorky online spravodajstva, kde ma okrem iného fascinovali sociálne siete. Už v tomto čase som vo voľnom čase pomáhala klientom s tvorbou obsahu pre ich blogy a e-shopy.

No médiá boli len začiatok. V neziskovom sektore som komunikovala s dodávateľmi a zastrešovala dobrovoľnícke projekty. Neskôr som sa pripojila k tímu employer branding u veľkého telefonického operátora, kde som mala na starosti sociálne siete a organizáciu študentských eventov.

Všetky tieto skúsenosti ma priviedli k tomu, čo ma naozaj baví – marketing, správa sociálnych sietí, copywriting a grafický dizajn. Rozhodla som sa teda pre tento smer a absolvovala kurzy v oblasti digitálneho marketingu, grafiky aj web dizajnu. S výbornou znalosťou angličtiny som rozšírila svoje horizonty a začala spolupracovať so zahraničnými klientami, hľadajúc inšpiráciu v súčasných svetových trendoch.

Dnes som tu pre vás ako špecialistka na marketing a sociálne siete s bočnou špecializáciou v copywritingu, ale aj v grafike a dizajne – či už ide o tvorbu loga, vizitiek či bannerov… Moje skúsenosti s e-mail marketingom vám môžu pomôcť dosiahnuť váš online potenciál. Verím v kontinuálne vzdelávanie a každú výzvu beriem ako príležitosť rásť a prinášať vám čoraz lepšie výsledky. Som tu, aby som vám ponúkla cenovo výhodné a efektívne riešenia v oblasti online marketingu. Poďme spoločne napísať váš príbeh úspechu!

Vzdelanie

E
2017 - 2022 Európske štúdiá
Fakulta sociálnych a ekonomických vied UK

Bakalárske a magisterské štúdium v odbore politológie so zameraním na Európske štúdiá a medzinárodné vzťahy.

A
2022 Akadémia virtuálnych asistentiek
Pinkasistent

7-týždňový kurz, v ktorom som získala znalosti z oblasti administratívy, grafiky, tvorby webov aj online marketingu.

S
2023 Social Media Academy
Pinkasistent

30-dňový program, v ktorom som sa naučila všetko o správe sociálnych sietí. Od tvorby obsahu po grafickej a textovej stránke, cez tvorbu videí, získavanie followerov, až po tvorbu reklám.

Práca A Skúsenosti

h
Október 2017 - Júl 2018 helfer, online spravodajstvo
Rozhlas a televízia Slovenska

Úprava spravodajských článkov vo WordPresse a ich uverejňovanie v spravodajskej aplikácii Správy RTVS; spravovanie facebookovej stránky Počasie.shmú.rtvs

r
Október 2018 - December 2019 redaktor, online spravodajstvo
Rozhlas a televízia Slovenska

Editovanie spravodajských článkov vo WordPresse a ich uverejňovanie v spravodajskej aplikácii Správy RTVS, v prípade potreby tvorba vlastných článkov; správa facebookovej stránky Počasie.shmú.rtvs; výber, úprava príspevkov a ich uverejňovanie na facebookovej stránke Správy RTVS a jej ďalšie spravovanie, odpovedanie na komentáre a správy na dennej báze; strihanie videí v programe Avid Media Composer; titulkovanie videí v programe Adobe Premiere Pro; úprava obrázkov v programoch Adobe Photoshop a Canva pre účely oboch uvedených facebookových stránok

S
Marec 2020 - Apríl 2021 Social media specialist
Slovak Telekom

Tvorba príspevkov na LinkedIn, Instagram, Facebook v súvislosti s budovaním employer brandingovej stratégie; tvorba príspevkov na webové stránky udalostí, príprava plánu príspevkov v súvislosti s udalosťami, ktoré firma organizuje; pomoc pri samotnom plánovaní a organizovaní udalostí a aktivitách s tým súvisiacich

P
Január 2020 - November 2021 Pomocná sila
Červený nos Clowndoctors

Práca v SalesForce, čistenie systému - spájanie firiem a kontaktov, priraďovanie transakcií darcom organizácie, dohľadávanie údajov k firmám a individuálnym darcom z verejne dostupných zdrojov, zabezpečovanie dobrovoľníckych aktivít, komunikácia s dodávateľmi a zabezpečovanie dodávok darčekových predmetov pre darcov organizácie.

P
Máj 2022 Práca virtuálnej asistentky
Freelancer

Práca virtuálnej asistentky - tvorba webových stránok vo WordPresse; správa sociálnych sietí (Facebook, Instagram, Linkedin), tvorba autorských textov, grafík, videí pre účely príspevkov a príbehov sociálnych sietí klientov; tvorba grafiky (vizitky, logá, bannery, infografiky, pozvánky...); copywriting; služby osobnej asistentky (odpisovanie na e-maily, tvorba prezentácií, tvorba kvízov, organizovanie služobných ciest, vyhľadávanie informácií na internete...); e-mail marketing (práca s Mailchimpom)