Uložiť

Nahlásiť službu

Tvorba letákov / plagátov

  • Čas dodania
    5 dní

Popis Služby

Vytvorím vám unikátny leták/plagát, ktorý vám pomôže zvýrazniť váš produkt alebo službu! Moja služba zahŕňa širokú škálu kreatívnych a grafických prístupov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše reklamné ciele.

 

Môžete si vybrať buď tvorbu plagátu alebo letáku, rozdiel je len v rozmere a množstve informácií, ktoré chcete v danom produkte zahrnúť:

  • Plagát – výrazný, jedinečný, menej textu, je na ňom dôležitá informácia a výrazný grafický prvok alebo ilustrácia, väčší rozmer
  • Leták – bežný, mal by zaujať spomedzi množstva iných letákov, býva na ňom viac informácií a textu, menší rozmer

 

Táto služba obsahuje:

  • Vytvorenie letáku a celkovej grafiky – vytvorím pre vás leták, ktorý je nielen vizuálne pôsobivý, ale aj efektívny v komunikácii vašej správy. Venujeme maximálnu pozornosť farebnosti, usporiadaniu prvkov a celkovému dizajnu.
  • Umelecké a grafické spracovanie plagátu – pre mňa nie je tvorba plagátu len o informáciách, ide o vytvorenie umeleckého diela, ktoré zaujme vašu cieľovú skupinu. Mám bohaté skúsenosti v umeleckom a grafickom spracovaní, ktoré dáva vašim plagátom jedinečný a nezameniteľný charakter.
  • Pútavý dizajn – viem, že v dnešnom preplnenom reklamnom svete je dôležité vynikať. Preto vytváram dizajn, ktorý je pútavý a vynikne spomedzi ostatých. Chcem, aby vaše letáky a plagáty boli tými, ktoré si ľudia pamätajú.

 

Nezáleží na tom, či potrebujete reklamný leták pre svoj malý podnik, kultúrny plagát pre svoje podujatie alebo iný druh propagácie – pomôžem vám vytvoriť materiály, ktoré vás odlíšia od konkurencie a zaujmú vašich zákazníkov.

 

Ponúkam aj doplnkovú službu vo forme vlastnej jedinečnej ilustrácie/grafiky pre váš plagát.

 

Spojte sa so mnou ešte dnes a nechajte ma pomôcť vám dosiahnuť vaše ciele prostredníctvom kreatívnych a pútavých riešení v oblasti “Tvorba letákov/plagátov”. Vaša úspešná propagácia je pre mňa prioritou! Teším sa na našu spoluprácu!