Uložiť

Nahlásiť túto virtuálnu asistentku

Veronika Lauková

Virtuálna asistentka , social media manager
 • Úspešnosť Projektu
  0
 • Celkom Služieb
  5
 • Ukončené Služby
  0
 • Aktívne služby
  0

O virtuálnej asistentke

Moje meno je Veronika a som virtuálna asistentka,  pripravená vám pomôcť zefektívniť váš pracovný a osobný život.

Som absolventkou stavebnej školy, čo mi pomohlo vyvinúť analytické myslenie a organizačné schopnosti. Absolvovala som niekoľko odborných kurzov s cieľom poskytovať vám služby na profesionálnej úrovni. Získala som certifikát z kurzu virtuálnej asistentky, zo správy sociálnych sieti a dokončila som aj kurzy v oblasti účtovníctva.

Prečo si  vybrať práve mňa?

 • Profesionálnosť a dôveryhodnosť: Súkromie a dôvera sú pre mňa na prvom mieste. Držím vaše informácie v tajnosti a pracujem s vysokou úrovňou etiky.
 • Flexibilita a dostupnosť: Som k dispozícii v čase, ktorý potrebujete. Môžete so mnou počítať, vždy keď to bude potrebné.
 • Široké spektrum služieb: Či už potrebujete administratívnu podporu, riadenie e-mailovej komunikácie, plánovanie udalostí alebo iné úlohy, som tu pre vás.

Ak hľadáte spoľahlivú virtuálnu asistentku, ktorá vám pomôže dosiahnuť vaše ciele a zvýšiť vašu produktivitu, neváhajte ma kontaktovať emailom: info@veravirtual.sk alebo telefonicky: +421 910 776 210.

Spoločne dosiahneme úspech!😊

 

Vzdelanie

S
2016-2020 Stredná škola
Stredná priemyselná škola stavebná O.W. Lučenec

-pozemné staviteľstvo, kreslenie projektov domu, vizuálny vzhľad budov

V
2022-2023 Virtuálna asistentka
PinkAsistent VIP Club-virtuálna asistentka

-Všeobecný prehľad v online podnikaní, základné zručnosti virtuálnej asistentky, budovanie značky, efektívna správa sociálnych sietí, legislatíva v podnikaní, tvorba grafiky, tvorba webu a blogu, inzerovanie na internete, copywriting, Google Ads, reklama na Facebooku a Instagrame, Linkedin marketing, práca v nástrojoch Toggl, Trello, Clickup, Slack, Canva, Smartemailing, Google Drive, Wordpress ...

S
2023 Social Media Academy
PinkAsistent -Social Media Academy

-Návrh vhodného obsahu na sociálne siete, tvorba grafických prác v programe Canva, tvorba a strih videí, titulkovanie videí, tvorba vhodného popisu pre príspevky, algoritmus sociálnych sietí, zvyšovanie dosahu príspevkov, hľadanie a výber hashtagov, plánovanie a automatizácia publikovania obsahu ...

J
2021 Jednoduché účtovníctvo
Savzdelaj-Jednoduché účtovníctvo