Uložiť

Nahlásiť túto virtuálnu asistentku

Michaela Krtová

CreatiVA assistant, - virtuálna asistentka
 • Úspešnosť Projektu
  0
 • Celkom Služieb
  3
 • Ukončené Služby
  0
 • Aktívne služby
  0

O virtuálnej asistentke

Ahojte!

Volám sa Michaela a popri mojej každodennej práci a štúdiu ma veľmi baví kreatívne sa vyžiť. To bolo hlavným dôvodom prečo som si urobila kurz virtuálnej asistentky. Keďže moja bežná práca je o číslach a financiách hľadala som niečo čím poteším aj svoju druhú stránku, tú kreatívnu.

Špecializujem sa na grafické práce a návrhy, ktoré väčšinou realizujem prostredníctvom programu Canva. Pomôžem Vám vyrábať marketingové materiály či už jednorazovo alebo cez dlhodobú spoluprácu.

Organizujete vo Vašej spoločnosti akýkoľvek event? Rada Vám pomôžem s rôznymi grafickými práca, výrobou letákov, programom a podobne.

Keďže milujem organizáciu, rada Vám pomôžem s organizovaním kalendára a pracovných ciest.

Milujem cestovanie a objavovanie nových miest a preto Vám rada pomôžem s organizovaním a priebehom vašej dovolenky.

Na základe mojich jazykových schopností Vám ponúkam preklady klasických či odborných textov, poprípade po dohode kurzy anglického jazyka.

 

 

Vzdelanie

V
od 2023 Vysoká škola
Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre, ekonomická fakulta

Na vysokej škole som začala študovať v septembri popri práci. Vybrala som si odbor účtovníctvo, ktoré som študovala aj predtým na strednej škole a po pár rokoch v zamestnaní som sa k nemu vrátila prostredníctvom externého štúdia na vysokej škole. Po doštudovaní tohto oboru mám ambíciu vyštudovať ďalej právo.

B
2013-2017 Bilingválna obchodná akadémia
Bilingválna obchodná akadémia v Zlatých Moravciach

Študovala som na anglickej obchodnej akadémií, kde som okrem anglického jazyka na úrovni C1 vyštudovala aj ostatné odborné ekonomické predmety v anglickom jazyku.

K
2023 Kurz virtuálnej asistentky
Kurz Pink Asistent

V roku 2023 som si prešla kurzom virtuálnej asistentky Pink Asistent, vďaka ktorému som sa naučila nové zručnosti. Kurz som si spravila preto, lebo som chcela skúsiť niečo nové. Okrem mojej ekonomickej práce ma baví aj komunikácia so zákazníkmi a rôzna kreatívna činnosť a toto je skvelá príležitosť ako spojiť všetko dokopy.

K
2017 Krajský súd Nitra
Stáž na krajskom súde v Nitre

V roku 2017 som si vyskúšala trojmesačnú stáž na krajskom súde v Nitre, ktorá mi poskytla nové skúsenosti aj v oblasti práva, ktorému som sa vždy chcela venovať a ku ktorému verím, že sa raz vrátim.

A
2017 Anglický jazyk - úroveň C1
Anglický jazyk

Úroveň C1 som dokončila v roku 2017. Mám vyštudovanú Business English a neprestávam sa vzdelávať ďalej. Aktuálne sa pripravujem na Cambridge certifikát z anglického jazyka.

Š
2022 Španielsky jazyk - úroveň B2
Španielsky jazyk

Španielsky jazyk sa učím nepretržite od roku 2022 a stále v tom pokračujem. Mojim cieľom v tomto jazyku je získanie medzinárodného certifikátu SIELE.

Práca A Skúsenosti

O
2022 - aktuálna práca Odborný referent v anglickom jazyku
Cortizo Slovakia, a.s.

Aktuálne pracujem pre spoločnosť Cortizo Slovakia, a.s., ktorá je španielskom spoločnosť zaoberajúcou sa výrobou hliníkových profilov pre priemysel a architektúru. Denne pracujem s ekonomickými dátami, v anglickom aj španielskom jazyku.