Uložiť

Nahlásiť túto virtuálnu asistentku

Mirka Miklová

Virtuálna asistentka - Grafický dizajnér - Social media manager
 • Úspešnosť Projektu
  0
 • Celkom Služieb
  13
 • Ukončené Služby
  0
 • Aktívne služby
  0

O virtuálnej asistentke

Virtuálna asistentka pre vaše podnikanie
Potrebujete pomoc v administratíve, tvorbe webstránok a eshopov, tvorbe grafiky, copywritingu alebo správe sociálnych sietí? Hľadáte spoľahlivého partnera, ktorý vám pomôže zlepšiť efektivitu vašej firmy a osloviť nových zákazníkov? Som tu pre vás!

Volám sa Mirka a som virtuálnou asistentkou so širokým spektrom zručností a skúseností. Moja vášeň pre grafiku a tvorivé práce sa prelína do všetkých mojich projektov. Svojej práci sa venujem s láskou a nadšením, pretože chcem pomôcť vám a vašej spoločnosti rásť a úspešne sa presadiť na trhu.

Čo vám môžem ponúknuť:

 1. Grafické práce: Vytvorím pre vás firemnú identitu, originálnu grafiku a dizajn ( logo, vizitky, plagáty a veľa ďalšieho) a zabezpečím, aby sa vaše vizuálne prezentácie stali nezabudnuteľnými.
 2. Administratívnu podporu: S ľahkosťou sa postarám o vaše každodenné úlohy, správu dokumentov a organizáciu práce, aby ste sa mohli sústrediť na svoje podnikanie.
 3. Tvorbu webstránok a eshopov: Pomôžem vám vytvoriť modernú a funkčnú webstránku, ktorá bude odpovedať vašim potrebám a priláka potenciálnych zákazníkov. Zabezpečím aj eshop s jednoduchým a intuitívnym používateľským rozhraním.
 4. Copywriting: Ponúkam vám tvorbu a úpravu kvalitných textov, písanie blogov, prezentácií, katalógov, ktoré budú prezentovať vaše produkty alebo služby v najlepšom svetle a presvedčia vašich zákazníkov.
 5. Správu sociálnych sietí: Pomôžem vám budovať a udržiavať dynamickú a aktívnu online prítomnosť. Ponúkam vám mesačnú správu sociálnych sietí, profesionálne navrhnuté grafické a textové reklamné príspevky, vytvorenie súťaží a kampaní na cielené zvýšenie vášho dosahu, tvorbu príbehov a zákaznícku podporu – budovanie vzťahov s publikom
 6. Email marketing: Navrhnem a zrealizujem efektívne kampane, ktoré pomôžu premeniť potenciálnych zákazníkov na verných kupujúcich.
 7. Reklamu na sociálnych sieťach: Vytvorím cieľavedomé reklamné kampane na sociálnych sieťach, ktoré zvýšia vašu viditeľnosť, zvýšia počet sledovateľov a prilákajú nových zákazníkov.

Svoje práce vykonávam precízne a kvalitne, s dôrazom na vaše osobné preferencie a potreby vašej firmy.  Verím, že spoluprácou so mnou získate výborné výsledky a dlhodobý úspech.

Kontaktujte ma e-mailom na mimasistent@gmail.com  a začnime spoločne budovať vaše podnikanie a dosahovať nové úspechy!

Viac o mojej práci a portfólio nájdete na mojej stránke  https://www.mimasistent.sk/

Práca A Skúsenosti

A
2006 - 2016 Aplikačný administrátor - Senior Konzultant
Soft for Solutions

- Podpora a dokumentácia práce - Tvorba užívateľskej príručky - Analýza požiadaviek zákazníka - Konzultácia s užívateľmi pre špecifikáciu rozsahu a funkcionality aplikácií - Účasť na testovaní a školeniach užívateľov - Dopĺňanie číselníkov - Tvorba príručiek a školiaceho materiálu - Denné reporty hlásení požiadaviek zákazníka - Projekt IS KONS pre daňové úrady, nemocničné projekty a IS pre Sociálnu poisťovňu

V
2016 Virtuálna asistentka
Iron Evolution s.r.o.

- Administratíva - Emailová zákaznícka podpora - Fakturácia - Grafické práce - Tvorba eshopu - Správa sociálnych sietí - Copywriting