Uložiť

Nahlásiť túto virtuálnu asistentku

 • Úspešnosť Projektu
  0
 • Celkom Služieb
  0
 • Ukončené Služby
  0
 • Aktívne služby
  0

O virtuálnej asistentke

Dovoľte, aby som sa predstavila. Volám sa Lucia a ako virtuálna asistentka som začala pracovať v roku 2020 a to poskytovaním administratívnych služieb.

Rýchlo som zistila, že v digitálnom svete existuje oveľa viac príležitostí. Postupne som tak začala rozširovať svoje znalosti a zručnosti, čo mi otvorilo nové dvere a možnosti.

S čím Vám viem pomôcť?

 1. Online marketing – vytváranie a optimalizovanie reklamných kampaní v Google Ads, tvorba a odosielanie newsletterov, základné spracovanie SEO a optimalizácia webu pre vyhľadávače, nastavenie reklám na FB/IG a ich analýza.
 2. Správa sociálnych sietí – tvorba a správa publikačného plánu na sociálne siete FB/IG, tvorba textu a grafiky, odpovedanie na správy a komentáre.
 3. Grafika – tvorba vizuálnych návrhov (logá, vizitky, pozvánky, letáky, cenníky).
 4. Web/eshop – tvorba dizajnu webu, základná správa webu, vytváranie kreatívnych popisov produktov, nahadzovanie a úprava produktov.
 5. Administratíva – príprava podkladov pre účtovníctvo, vystavovanie/evidencia faktúr, prepisy hlasových odkazov a textov.

Mojou snahou je hľadať nové trendy v digitálnom svete a neustále na sebe pracovať, aby som svojim klientom poskytla tie najlepšie služby.

Vaša spokojnosť je pre mňa prioritou.

Vzdelanie

V
2003-2008 Vysokoškolské vzdelanie
Bankovní institut vysoká škola Praha

Študijný program ekonomika a management/odbor Financie.

K
2022 Kurz
IT LEARNING SLOVAKIA - ONLINE MARKETING

Balík kurzov - GoogleAds pre pokročilých, Základy SEO, Raketový Copywriting, Platená reklama FB + IG, Facebook marketing, Instagram marketing, Google Analytics, Efektívny email marketing.

K
2023 Kurz
PinkAsistent - Social Media Academy