Uložiť

Nahlásiť túto virtuálnu asistentku

Eva Matušková

Všeobecná virtuálna asistentka
 • Úspešnosť Projektu
  0
 • Celkom Služieb
  2
 • Ukončené Služby
  0
 • Aktívne služby
  0

O virtuálnej asistentke

Ahoj,
moje meno je Eva a ako virtuálna asistentka, Vám poskytnem pomoc pri riešení rozličných úloh. Budete tak mať viac voľného času na osobný život a možnosť sústrediť sa na rast a rozvoj svojej spoločnosti.

Moja flexibilita a schopnosť prispôsobiť sa vašim potrebám sú mojimi silnými stránkami. K práci pristupujem dôsledne a zodpovedne. Moje organizačné schopnosti vám pomôžu udržať veci v poriadku a zlepšiť efektivitu vašej firmy.
Nech ide o akúkoľvek úlohu, som pozitívne naladená a otvorená novým výzvam. Rada sa učím nové veci a som pripravená pomôcť vám s čímkoľvek, čo potrebujete. Vaša spokojnosť je pre mňa prioritou, pretože mojim cieľom je byť vaším spoľahlivým partnerom na ceste k úspechu.

Prečo by ste mali so mnou spolupracovať:

 • Profesionálna dlhoročná skúsenosť: s rokmi praxe a širokým spektrom schopností som si vytvorila solídnu základňu profesionality. Môžete sa spoľahnúť na moje dlhoročné skúsenosti v oblasti administratívy, organizácie, grafiky a ďalších služieb, ktoré poskytujem.
 • Úspora času a financií: spolupráca so mnou vám umožní ušetriť váš drahocenný čas a financie. Namiesto zamestnávania plnohodnotného zamestnanca, môžete využiť moje služby kedykoľvek na diaľku a platiť iba za prácu, ktorú potrebujete.
 • Flexibilita: som prispôsobivá a pripravená reagovať na vaše potreby. Nezáleží na tom, či potrebujete krátkodobú pomoc alebo dlhodobú spoluprácu, prispôsobím sa vašim požiadavkám.
 • Dôslednosť a zodpovednosť: k práci vždy pristupujem dôsledne a zodpovedne. Môžete sa vždy spoľahnúť, že vaše zadané úlohy budú vykonané včas.
 • Rastúce zručnosti: som neustále otvorená novým výzvam a rada sa učím nové veci. To znamená, že som pripravená rásť a rozvíjať sa spolu s vaším podnikaním.
 • Priorita zákazníka: Vaša spokojnosť je pre mňa prioritou, pretože mojim cieľom je byť vaším spoľahlivým partnerom na ceste k úspechu.. Moje služby sú navrhnuté tak, aby vám priniesli výsledky a uľahčili vám život.


Spolupráca so mnou Vám poskytne spoľahlivého partnera, ktorý Vám pomôže zvládať rôzne úlohy a umožní Vám sústrediť sa na rast a rozvoj vášho podnikania. Som tu pre vás, aby som vám uľahčila cestu k úspechu.

Vzdelanie

S
1997-2002 Stredná odborná škola design
V
2023 Virtuálna asistentka
PinkAsistent VIP Club - virtuálna asistentka

Práca A Skúsenosti

O
2007 - - Obchodná asistentka
Duvlan s.r.o.

Ako obchodná asistentka pracujem už viac ako 15 rokov. Vykonávam bežné administratívne práce, uhrádzam faktúry, objednávam tovar, spravujem e-shop, pripravujem podklady pre účtovníctvo, evidujem dochádzku zamestnancov a mnoho ďalšieho. Náplň mojej práce zahŕňa: - Zabezpečovanie brigádnikov a nových zamestnancov: Som zodpovedná za nábor a zaistenie kvalifikovaných brigádnikov a nových zamestnancov - Vyhľadávanie a kontaktovanie nových dodávateľov - Komunikácia s obchodnými partnermi - Platba faktúr, kontrola pohľadávok a urgencia - Príprava podkladov pre účtovnú firmu - Komunikácia so zákazníkmi - Objednávanie tovaru a prepravy - Evidencia dochádzky zamestnancov - Skladové hospodárstvo - Správa eshopu : pridávam a aktualizujem produkty na web-stránky a upravujem fotky a texty produktov - Prepis a preklad produktov

O
2005 - 2007 Obchodná asistentka a predajca
Reklamná agentúra Koka

Náplň mojej práce zahŕňala: - Zabezpečenie chodu predajne - Vyhľadávanie a kontaktovanie nových dodávateľov - Vyhľadávanie a kontaktovanie nových odberateľov - Objednávanie tovaru do predajne - Prijímanie a vybavovanie objednávok na reklamu, grafiku, vizitky a pod. - Spolupráca s návrhmi grafiky na vizitky, pozvania, blahoželania...