Uložiť

Nahlásiť túto virtuálnu asistentku

Gabriela Hriblanová

Prekladateľ španielsky, nemecký, anglický jazyk, Social media manager, tvorba webových stránok, grafika
 • Úspešnosť Projektu
  0
 • Celkom Služieb
  10
 • Ukončené Služby
  0
 • Aktívne služby
  0

O virtuálnej asistentke

Dobrý deň. Volám sa Gabriela a som špecializovaná, viacjazyčná virtuálna asistentka. Hľadáte spoľahlivú ruku, ktorá vám pomôže s úlohami, na ktoré nemáte čas alebo danej oblasti nerozumiete? Rada Vám pritom pomôžem.

S čím vám môžem pomôcť?

Správa sociálnych sietí: Zabezpečím, aby Vaša značka žiarila na sociálnych sieťach ako Facebook, Instagram, Tik Tok a LinkedIn. Vytvorím a naplánujem obsah, ktorý zaujme a odlíši Vás od konkurencie. Vytváram tiež príspevky v španielskom, nemeckom a anglickom jazyku.

Reklama na FB+IG a Google Ads: Navrhnem a riadim efektívne reklamné kampane, aby ste mohli oslovovať správnych ľudí a rásť vo vašej oblasti.

Tvorba a správa webu: Vytváram a modernizujem Váš web, aby bol atraktívny a funkčný. Navyše, vytvorím webstránky v rôznych jazykoch, aby ste mohli oslovovať širšie publikum.

Grafický dizajn: Vytváram logá, bannery, vizitky, pozvánky na mieru.

Osobná asistencia: S mojou viacjazyčnou schopnosťou v nemeckom, španielskom a anglickom jazyku poskytnem podporu nielen v prekladoch a tlmočení,  ale aj v administratívnych úlohách.

Video editácia a titulkovanie: Tvorím videá Reels na sociálne siete, zostrihám a otitulkujem Vaše videá. Vždy sledujem najnovšie trendy, čo je momentálne vo svete in.

Emailový marketing: Pomôžem vám udržiavať kontakt so zákazníkmi prostredníctvom efektívnych emailových kampaní.

Prečo si vybrať mňa?

Profesionálna a spoľahlivá asistencia 🌐 Viacjazyčná podpora (nemčina, španielčina, angličtina) 💡 Špecializácia v online marketingu a dizajne 🕒 Úspora Vášho času pre dôležitejšie veci vo Vašom podnikaní

✉️ Budem rada, ak ma oslovíte a využijete moju pomocnú ruku na budovanie Vašej značky.✉️

Kontaktujte ma tu info@asistentkagabriela.sk alebo www.asistentkagabriela.sk  📩

Nečakajte, dajte Vášmu podnikaniu potrebný impulz so mnou ako vašou virtuálnou asistentkou