Uložiť

Nahlásiť službu

Virtuálna dominancia na sociálnych sieťach

97 Zobrazení
  • Čas dodania
    30 dní

Popis Služby

✅Aktivita na sociálnych sieťach je dnešnej dobe nevyhnutnosť ako zostať konkurencie-schopný a nestratiť zákazníkov, či naopak priviesť ďalších. Často sa však stáva, že ľudia na to nemajú čas popri podnikaní a nakoniec môže nastať až vyhorenie osobnosti🙁.

➡️Pomôžem vám so správou a smerovaním sociálnych sietí vytváraním kvalitného obsahu na pravidelnej báze a komunikácie so zákazníkmi, čím vás odbremením od činnosti, ktorá by vás stála pravdepodobne veľa času a stresov, ktorý namiesto toho môžete venovať na efektívnejšie činnosti v podnikaní či prípadne koníčkom a rodine. Zároveň zostane zachovaná relevantnosť vášho biznisu a ani sa nemusíte strachovať, že Vám “ujde vlak”.🙂

➡️Ďalej vám pomôžem s nastavením a spustením reklamy na sociálnych sieťach, ktorá môže výrazne pomôcť s rastom vášho biznisu.

Jedná sa o najrozšírenejšie sociálne siete v našich končinách:

  • ✔️Facebook
  • ✔️Instagram

Cena v základnom balíku mesačnej správy sociálnych sietí zahŕňa:

  • 8 príspevkov + 4 story (kompletné vytvorenie textu a grafiky)

📊Udržte svojich zákazníkov/fanúšikov na vašom profile tvorbou kvalitných príspevkov, popísaných ľudskou rečou a zapamätateľnou grafikou. Rovnako im dovoľte nahliadnúť do zákulisia pomocou story, ktoré sú viditeľné 24 hodín. Ľudia sú zvedaví a takéto veci ich nútia držať pozornosť na vás.

  • tvorba mesačného plánu, ktorý v prípade záujmu zašlem vždy na týždennej báze alebo inak dohodnutej perióde vopred (ak bude nejaká konkrétna téma príspevkov, ktoré treba aktuálne prioritne prezentovať)
  • zorganizovanie súťaže na vašom profile

V prípade že by ste chceli odlišný obsah na Facebooku a Instagrame, vytvorím vám cenovú ponuku na mieru.

Ukážky mojich prác nájdete v profile, na webe,  prípadne pošlem v správe.

*Pred objednaním služby ma prosím kontaktujte a v prípade záujmu rád vytvorím 2 príspevky zdarma na ukážku, aby ste mali predstavu ktorým smerom sa budeme pohybovať.