Uložiť

Nahlásiť túto virtuálnu asistentku

 • Úspešnosť Projektu
  0
 • Celkom Služieb
  1
 • Ukončené Služby
  0
 • Aktívne služby
  0

O virtuálnej asistentke

Vitajte na mojom profile! Moje meno je Radka, a som Vaša social media managerka.

Perfekcionizmus a zmysel pre detail sú moje dve pravé ruky. Môžete ma poznať ako človeka, ktorý nikdy nepoľaví v starostlivosti o detaily. Ak ide o správu sociálnych sietí alebo iné úlohy spojené s digitálnym marketingom, môžete sa spoľahnúť na moju starostlivosť a dôkladnosť.

Flexibilita a schopnosť prispôsobiť sa sú tiež v mojom repertoári. Rýchlo reagujem na zmeny a prispôsobujem sa novým výzvam. Nikdy nezostanem stáť na mieste, pretože som presvedčená, že v rýchlom svete digitálneho marketingu je potrebné byť flexibilným a pripraveným na nové príležitosti.

Viem, že plánovanie a termíny sú kľúčové pre úspech v akejkoľvek oblasti. Pre mňa nie je plnenie termínov len povinnosťou, ale zásadnou časťou mojej profesionálnej filozofie. Môžete sa spoľahnúť na to, že sa postarám o to, aby všetko bolo dôkladne naplánované a práca bola odovzdaná včas. Vaša spokojnosť je pre mňa prioritou, a práve dodržiavanie termínov je jedným zo spôsobov, ako Vám dokážem túto spokojnosť poskytnúť.

Sociálne siete sú pre mňa viac ako len prácou; sú miestom, kde môžem vyjadriť svoju kreativitu a vytvárať obsah, ktorý oslovuje a angažuje. Môj prístup k digitálnemu marketingu nie je iba analytický, ale aj tvorivý.

Čo ma robí výnimočnou? Som presvedčená, že moje silné stránky v kombinácii s mojou vášňou sú tým, čo ma odlišuje. Som komunikatívna a schopná pracovať v tíme, aby sme dosiahli spoločné ciele. Súčasne som schopná reagovať na zmeny a nové príležitosti, čím sa stávam veľmi všestrannou profesionálkou v oblasti social media manažmentu.

Takže, ak hľadáte social media manažérku, ktorá kombinuje perfekcionizmus, zmysel pre detail, flexibilitu, včasnú prácu, komunikáciu a kreativitu, ste na správnom mieste. Teším sa na spoluprácu a na to, že Vám pomôžem dosiahnuť Vaše ciele v digitálnom svete. Spoločne môžeme preskakovať všetky digitálne prekážky a dosiahnuť úspech.

Kontaktujte ma ešte dnes a začnime spolu budovať Vašu digitálnu prítomnosť. 

Vzdelanie

K
2023 Kurz
Social Media Academy PinkAsistent

Návrh vhodného obsahu na sociálne siete, tvorba grafických prác v programe Canva, tvorba a strih videí, titulkovanie videí, tvorba vhodného popisu pre príspevky, algoritmus sociálnych sietí, zvyšovanie dosahu príspevkov, hľadanie a výber hashtagov, plánovanie a automatizácia publikovania obsahu a ďalšie...

K
2022 Kurz
Virtuálna asistentka PinkAsistent

Všeobecný prehľad v online podnikaní, základné zručnosti virtuálnej asistentky, budovanie značky, efektívna správa sociálnych sietí, legislatíva v podnikaní, tvorba grafiky, tvorba webu a blogu, inzerovanie na internete, copywriting, Google Ads, reklama na Facebooku a Instagrame, Linkedin marketing, práca v nástrojoch Toggl, Trello, Clickup, Slack, Canva, Smartemailing, Google Drive, Wordpress a iné.

Práca A Skúsenosti

S
1.4.2023 Social Media Manager

- návrh a tvorba príspevkov, stories a reels - tvorba, strih, titulkovanie videí - popis s hashtagmi a emotikonmi - plánovanie obsahu na 30 dní vopred - detailná analýza followerov - mesačný reporting - správa komentárov - podpora a odpisovanie na správy - aktívne sledovanie trendov - aktívne zvyšovanie followerov - organizácia súťaže

V
1.12.2022 Virtuálna asistentka

- administratíva a zákaznícka podpora (mamechut.sk/mamechut.cz) - správa eshopu, objednávok, pridávanie produktov (mamechut.sk/mamechut.cz) - e-mail marketing (mamechut.sk/mamechut.cz) - sumarizácia výskumných dotazníkov - úprava vzdelávacích prezentácii (https://esestra.sk/) - plánovanie dovolenky podľa kritérií klienta - Kodaň (rezervácia leteniek, ubatovania, návrh programu, odporúčania reštaurácií, kaviarní, aktivít) - tvorba príspevkov na sociálne siete (@lospolloshermanos)

V
1.2.2023 Virtuálna asistentka
MámeChuť Raw&Bio e-shop

- zákaznícka podpora - administratíva - e-mail marketing (tvorba newsletterov) - copywriting (články a recepty)

S
1.9.2021 - 31.7.2023 Store Manager IQOS
Dustream production s.r.o.

- riadenie predajných aktivít v súlade so štandardmi značky IQOS - zodpovednosť za prevádzku predajne, plnenie obchodných cieľov a štandardov predaja - vedenie, motivácia a rozvoj tímu (5 zamestnancov) - práca s tímom - zaškoľovanie, podpora a ďalší rozvoj - aktívny kontakt so zákazníkmi a predaj - poskytovanie informácií o produktoch a službách spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti - zúčastňovanie sa na rôznych školeniach a neustály rozvoj

I
1.8.2019 - 31.8.2021 IQOS ambasádor
Dustream production s.r.o.

- komunikácia a prezetnácia produktu, ktorý je vo svete inovatívny - vybavovanie reklamácií - poskytovanie zážitkového predaja - práca s kasou - inventúry - zodpovednosť za prevádzku a tovar - poskytovanie nadštandardného servisu - zúčastňovanie sa na rôznych školeniach a neustály rozvoj