Uložiť

Nahlásiť túto virtuálnu asistentku

 • Úspešnosť Projektu
  0
 • Celkom Služieb
  0
 • Ukončené Služby
  0
 • Aktívne služby
  0

O virtuálnej asistentke

Vstúpte do sveta s novou energiou a šikovnosťou so mnou, Máriou, vašou začínajúcou virtuálnou asistentkou! Som tu, aby som vám pomohla zefektívniť váš pracovný deň a priniesť čerstvý pohľad na vaše úlohy. Ako začiatočníčka s vášňou pre osobnú a virtuálnu asistenciu, som pripravená poskytnúť vám spoľahlivú podporu v administratíve, e-mail marketingu, sociálnych sieťach, grafike a fotografiách.

V oblasti administratívy vám môžem ponúknuť presné a dobre spravované úlohy, zatiaľ čo moje schopnosti v e-mail marketingu zabezpečia, že vaše správy budú zaujímavé a účinné.

Moje schopnosti v sociálnych sieťach vám pomôžu posilniť online prítomnosť vášho podnikania a budovať silné vzťahy so zákazníkmi a sledovať aktuálne trendy.

V grafike a fotografiách vidím svoj priestor na kreativitu a originalitu, ktoré môžu pridať vášmu obsahu vizuálnu príťažlivosť. A hoci som začiatočníčka, môj záujem a chuť učiť sa ma motivujú poskytovať vám najlepšiu možnú pomoc.

Kontaktujte ma a dajte mi šancu pomôcť vám s vašimi úlohami a spoločne môžeme rásť a dosahovať úspech. S Máriou na vašom tíme máte začínajúcu virtuálnu asistentku, ktorá je pripravená prispieť k vašej podnikateľskej vízii!

Kontakt:0917663193 E-mail: majka035@gmail.com

Vzdelanie

S
2015-2019 Stredná škola s maturitou
Obchodná Akadémia

Odbor- Sociálno-výchovný pracovník, opatrovateľský kurz,

Práca A Skúsenosti

R
2014 - 2020 Recepčná
Hotel Tyrapol

Práca na recepcii a v reštaurácii. Mojou úlohou bolo práca s klientmi, odpisovanie na E-maily a vypisovanie faktúr.

V
2022 Virtuálna asistentka

Pracujem s podnikateľmi a živnostníkmi , ktorým pomáham, aby strávili viac času s rodinou a mali čas na samých seba. Pracujem ako osobná asistentka a aj v oblasti administratívy, sociálne siete, e- maily, grafiky Mojou prácou je spravovanie e- mailou