Uložiť

Nahlásiť túto virtuálnu asistentku

Liliana Nemešová

Graphic designer & Social media manager
 • Úspešnosť Projektu
  0
 • Celkom Služieb
  0
 • Ukončené Služby
  0
 • Aktívne služby
  0

O virtuálnej asistentke

Som 24-ročná kreatívna duša, ktorá je zameraná na fyzické aj digitálne umenie. Svoju umeleckú cestu som začala na základnej umeleckej škole a ďalej som sa rozhodla pokračovať na strednej umeleckej škole so špecializáciou na fotografický dizajn. Avšak neskôr, keď som sa po škole pokúsila pracovať v “bežných” zamestnaniach, nikdy som sa v nich necítila ako na správnom mieste. Vždy som túžila po niečom viac, niečom, čo by mi umožnilo naplniť túžby a potreby ľudí v oblasti umenia. Mojim zámerom je venovať 100% pozornosti kvalite a individuálnemu prístupu ku každému projektu, miesto toho, aby som spravila desiatky vecí priemerne a nikoho potreby neuspokojila. Som rýchla v učení a chápaní nových vecí a informácií, čo mi umožňuje posúvať sa rýchlejšie než väčšina ľudí. Túto schopnosť som preukázala aj v náročnej práci ako zvárací technik optických sietí, kde som po dvoch mesiacoch mala česť opravovať veci po šéfovi, ktoré neboli urobené správne. Môj bývalí šéf, ktorý ma len málo zaučil a dal mi možnosť ukázať, čo vo mne je, nakoniec hrdo prehlásil, že som sa to naučila robiť lepšie, ako on sám. Byť kreatívna a odhodlaná dosiahnuť veľké veci v živote, plniť si sny, stať sa nezávislou a pridávať ľuďom do biznisu vášeň a zmysel  je mojim aktuálnym cieľom. Milujem objavovanie nových chutí, prostredí, ľudí a krajín, pretože nikdy neviem, kde príde inšpirácia pre ďalšie, lepšie a väčšie projekty, než sú tie, ktoré tvorím teraz s tou najväčšou láskou.

Vzdelanie

F
2015-2019 Fotografický dizajn
Stredná umelecká škola Ladislava Bielika

Vzdelávanie v oblasti vývoja a teórie umeleckej fotografie, dejinách výtvarného umenia, typografie a copywritingu, videotvorby a grafického dizajnu.

Práca A Skúsenosti

S
2020 - 2021 Sales representative
Capitol a.s.

Obchodné stretnutia s klientmi, vypracovávanie zmlúv a administratívne práce, tvorba databázy klientov.

T
2021 - 2022 Technik junior
ŠURANY NET s.r.o.

Zváranie optických vlákien, príprava miest a obcí k oživeniu siete, zakresľovanie plánov optického vedenia.

A
2021 - 2022 Asistent nákupu
Nexplus s.r.o.

Nákup materiálu pre firmu a výrobu, zabezpečovanie dopravy od zahraničných klientov a spracovávanie faktúr. Zodpovednosť za hmotný sklad a administratívne práce spojené so skladovým hospodárstvom.

V
2022 - 2022 Visual merchandaiser
LPP Slovakia s.r.o.

Vizuálny dizajnér predajne. Táto pozícia si vyžaduje mať cit pre detail, najnovšie trendy v oku, vizuálnu predstavivosť a kreativitu a tiež vediet' komunikovat' so zákazníkmi a prihliadať na dopyt po aktuálnej móde.

K
2022 - 2022 Kurz Virtuálna asistentka
K
2023 - 2023 Kurz Social media manager