Uložiť

Nahlásiť túto virtuálnu asistentku

Lucia Milada Medveďová – .thinkvirtual

Digital marketing manager - od marketingovej a komunikačnej stratégie, cez web a e-shop až po sociálne siete
 • Úspešnosť Projektu
  0
 • Celkom Služieb
  6
 • Ukončené Služby
  0
 • Aktívne služby
  0

O virtuálnej asistentke

Už popri štúdiu na vysokej škole UKF v Nitre na katedre Marketingovej komunikácie a reklamy, som aj v praxi skúšala, čo tento odbor obnáša. Fotografovaniu sa venujem už 10 rokov a tak aj začali moje pracovné skúsenosti v praxi.

Vo firme Muehlbauer som začínala ako príležitostný fotograf, pomáhala som pri tvorbe contentu na sociálne siete a tvorila som grafiku. V priebehu roka som sa dostala na pozíciu Marketingového koordinátora pre Rozvojovú agentúru BBSK, kde som spravovala webové stránky, sociálne siete, tvorila som reklamy na sociálnych sieťach, tvorila som propagačnú offline aj online grafiku a aj naďalej som sa venovala aj fotografii. Pokračovala som v Rodinnej škole ako marketingový špecialista a projektový manažér. Následne som sa vybrala cestou freelancera a tak je to do dnes.

V priebehu 3 rokov som nadobudla skúsenosti v oblasti online marketingu a to pri tvorbe webových stránok a e-shopov na rôznych platformách, správe sociálnych sietí, tvorbe kampaní na sociálnych sieťach, tvorbe grafiky offline aj online, tvorbe článkov, produktových fotografiách, eventových fotografiách a tiež propagačných. Taktiež pracujem aj s grafickými programami Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe Lightroom a Adobe Premiere, v ktorých som pre klientov vytvárala etikety, mockupy či inú grafiku a príležitostne strihala videá. Pre svojich klientov som nevytvárala len webové stránky, ale aj celkovú marketingovú a komunikačnú stratégiu a implementáciu SEO, UTM linkov a celkovú optimalizáciu pre ich webové stránky.

Všetky potrebné metriky, samozrejme, u svojich klientov priebežne pozorujem prostredníctvom Google Analytics, Google Search Console a Google Merchant Center , aby sme v prípade potreby vedeli nefunkčné stratégie priebežne optimalizovať a prenastaviť na individuálne potreby klienta.

Portfólio klientov:
Weltfit s.r.o. – e-shop www.abczdravia.sk, Barani – hokejová škola Michala Handzuša, Banskobystrický maratón, Gioia, robimzdomu.sk, zvucime.sk, mesto Brezno, Velín café, Elite Pharmacy & Health s.r.o., Očná optika M+M, Amamundo Academia, Dobré reality, atelierikduse.sk, EMEM interiér

 

Vzdelanie

V
2016-2022 Vysoká škola UKF Nitra
Marketingová komunikácia a reklama

Práca A Skúsenosti

M
03/2020 - 05/2020 Muehlbauer Nitra
Muehlbauer Nitra
M
09/2020 - 04/2021 Marketingový koordinátor
Rozvojová agentúra BBSK

Tvorba grafiky, tvorba fotografií, správa sociálnych sietí, správa webových stránok

M
07/2021 - 11/2021 Marketingový špecialista a riadenie projektov
Rodinná škola

Marketingový špecialista a riadenie projektov - správa webovej stránky, grafika, riadenie projektov

F
02/2022 - súčasnosť Freelancer

- správa sociálnych sietí - tvorba príspevkov pre sociálne siete - tvorba reklamy na sociálne siete - tvorba grafiky - tvorba e-shopov a webových stránok - tvorba produktových etikiet, mockupov, bannerov - nastavovanie marketingovej stratégie pre firmy - vrátane Google Analytiky a Google Search Console, SEO - content marketin - copywriting, korekcie textov - e-mail marketing - produktové fotografie, svadobné fotografie, eventové fotografie stáli klienti: Weltfit s.r.o. - www.abczdravia.sk ostatní: Barani - hokejová škola Michala Handzuša, Banskobystrický maratón, Gioia, robimzdomu.sk, zvucime.sk, mesto Brezno, Velín café, Elite Pharmacy & Health s.r.o., Očná optika M+M, Amamundo Academia, Dobré reality, atelierikduse.sk, EMEM interiér